Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

door
Albert snoeihard:

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel wat topclubs op de sukkel zijn. Het niveau van de topclub is dit seizoen ook bijzonder pover. Twee clubs zitten in een crisis.

LEES OOK: Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

Zwak RSCA en Standard

Er waren tijden dat RSC Anderlecht en Standard de absolute topclubs waren in België. Dat is ondertussen al heel lang geleden. Beiden bakten er niks van en de fans roerden zich na de matchen tegen FCV Dender en AA Gent. Volgende week is het dan ook nog eens Standard-Anderlecht. 

"Anderlecht kan zich dit spel niet permitteren tegen de hekkensluiter. Ze hadden de kans om de achterstand op Union SG te verkleinen, maar begonnen pas in de 46ste minuut echt te spelen, wetende dat het onmogelijk was om het slechter te doen dan in de eerste helft. Na de rust was het in Gent al een worsteling en er worden nog steeds te veel technische fouten gemaakt", aldus Albert over RSCA.

Standard-Anderlecht

Wat verwacht hij van de klassieker? "We krijgen een Clásico tussen twee zieke ploegen die het moeilijk hebben en voor wie de overwinning cruciaal is. We zullen zien hoe het afloopt. Volgende zondag is de wedstrijd van het jaar voor de fans van Standard."

"Ze zijn jarenlang rustig geweest, maar nu zijn de gemoederen hoog opgelopen en zal de club dit moeten bezweren door middel van gesprekken en vergaderingen. Ze moeten aanwezig zijn en een positieve boodschap uitdragen. Stel je voor dat Anderlecht met gemak gaat winnen... Maar Standard is tot alles in staat, inclusief het winnen van de Clásico", klinkt het nog.

Wat zal het worden?

Meest recent

Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

15
15
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

11
11
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

89
89
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

53
53
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

56
56
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

119
119
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

234
234
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

297
297
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

267
267
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

325
325
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

57
57
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

250
250
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

186
186
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

185
185
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

451
451
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

393
393
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

307
307
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

208
208
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

568
568
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

789
789
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

434
434
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

351
351

Meer sportnieuws