Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat en Alex Kroes heeft Ajax nood aan een goed en duidelijk beleid. Dit seizoen moeten ze tweede worden voor de Champions League-gelden. Dan konden ze om 16u30 maar best winnen van FC Volendam.
LEES OOK: 'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'
Assist BounidaAjax begon met Rayane Bounida, Mika Godts en Kasper Dolberg in de aanval. Zij moeste het verschil maken in de ArenA. Voor het kwartier bediende Bounida Youri Baas en die bracht de Amsterdammers zo al snel op 1-0. Eindelijk nog eens richting een vlotte zege voor Ajax?
Bounida bedient Baas! 🤝 pic.twitter.com/W85kvfemHA
— Play Sports (@playsports) January 24, 2026
Versterking op komst bij Ajax
Het leek er steeds meer op toen wéér Bounida wéér Baas bediende, die de 2-0 scoorde. Feest bij Ajax. Die 2-0 bleef ook op het scorebord staan tot aan de rust. Kon Ajax na de pauze nog meer goals scoren en zijn fans eindelijk nog eens verwennen?
Neen, want het bleef 2-0. Toch een zeer deugddoende zege voor de Nederlandse topclub, die zich nu gaat focussen op een aantal nieuwe spelers.
Bounida 🤝 Baas, Part 2! 🅰️⚽ pic.twitter.com/usB31L8rFR
— Play Sports (@playsports) January 24, 2026
Claudio Reulens