Rigaux speelt open kaart over Tzolis, Ordonez en Onyedika

door
Rigaux speelt open kaart over Tzolis, Ordonez en Onyedika

Bij Club Brugge lopen heel wat spelers in de kijker. Joel Ordonez, Christos Tzolis en Raphael Onyedika worden elke mercato aan een transfer gelinkt. Sportief manager Dévy Rigaux sprak open over deze drie dossiers en dat deed hij bij DAZN.

LEES OOK: Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

Transfers Ordonez en Tzolis

Ordonez is een speler die Club Brugge in 2026 gaat verlaten. Blauw-Zwart mikt op 40 miljoen euro. Hat valt niet uit te sluiten dat dit al in januari gaat gebeuren. Ploegen als Inter en Liverpool werden al genoemd.

"Hij heeft bewezen dat hij op alle niveaus belangrijk kan zijn voor Club Brugge. Maar ook als international bij Ecuador is hij titularis. We zullen zien of we die 40 miljoen euro kunnen halen, maar we willen de juiste prijs voor hem”, zei Rigaux.

Tzolis wordt ook aan veel clubs gelinkt. Hij blijft minstens tot aan de zomer. “Er zijn niet zozeer afspraken gemaakt. Er zijn zelfs geen beloftes gemaakt en dat doen we ook nooit. Maar het is wel zo dat wij altijd bereid zijn om te luisteren."

Blijft Onyedika?

En dan is er Onyedika. Vaak genoemd bij andere clubs, maar nu ondertussen toch al heel wat jaren in Brugge. Rigaux wil van de Nigeriaan misschien wel een meubelstuk à la Hans Vanaken of Brandon Mechele maken.

"Onyedika is heel belangrijk voor Club Brugge, waar we niet van zeggen dat hij per direct zal vertrekken. Het kan altijd dat als de juiste club komt voor hem en voor ons, dat hij vertrekt. Al zal dat niet meteen in de winter zijn, maar het kan ook zijn dat hij een nieuw contract ondertekent en bij Club Brugge blijft de komende jaren. Hij gaat daar heel matuur en professioneel mee om. Hij is ook heel graag bij Club Brugge”, klinkt het.

Zal Tzolis blijven?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

82
82
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

254
254
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

152
152
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

179
179
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

257
257
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

83
83
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

633
633
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

315
315
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

220
220
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

321
321
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

394
394
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

370
370
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

495
495
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

224
224
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

109
109
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

392
392
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

152
152
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

298
298
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

311
311
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

170
170

Meer sportnieuws