Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

door
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen het bescheiden Qarabag. Roméo Lavia slikte in die partij nog een extra domper, want hij viel voor de zoveelste keer geblesseerd uit.

De jonge middenvelder verscheen aan de aftrap bij Chelsea, maar na nog geen vier minuten moest hij de strijd alweer staken. Het leek om een nieuwe spierblessure te gaan, deze keer aan de quadriceps. Het rapport van de 21-jarige oogt stilaan pijnlijk.

LEES OOK: Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Nog geen nieuws over Lavia

Sinds Chelsea in de zomer van 2023 zowat 62 miljoen euro neertelde voor zijn komst, miste Lavia al 77 wedstrijden door blessures. Dat aantal zal nu wellicht nog wat oplopen. In bijna 2,5 jaar tijd kwam hij amper 30 keer in actie.

Op zijn persconferentie kwam Enzo Maresca vrijdag met een update. "Nee, we hebben nog geen nieuws. We moeten nog enkele uren wachten voor we de nodige testen kunnen doen. Maar het is zeker dat hij geblesseerd is", liet de trainer optekenen.

Chelsea met handen in haar

Bij Chelsea zitten ze stilaan met de handen in het haar. Sommigen geven Lavia stilaan op. "Het is echt jammer. We hebben geprobeerd zijn speelminuten te beperken, maar zelfs dan raakt hij nog geblesseerd. We moeten blijven proberen, tot blijkt dat we geen oplossing vinden", aldus Maresca.

Het valt dus nog af te wachten hoe lang Lavia deze keer in de lappenmand zal liggen. Wat wel zeker is, is dat hij opnieuw zal moeten passen voor de Rode Duivels. Lavia debuteerde in maart 2023, maar het bleef sindsdien bij die ene cap.

Zal Lavia ooit nog lange tijd fit kunnen blijven?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

201
201
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

265
265
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

116
116
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

111
111
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

291
291
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

146
146
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

502
502
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

158
158
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

307
307
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

527
527
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

194
194
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

107
107
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

162
162
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

430
430
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

75
75
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

199
199
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

785
785
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

685
685
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

373
373
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

622
622
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

440
440
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws