Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

88
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético Madrid van Diego Simeone. Coach Ivan Leko gaf aan de zijde van Kyriani Sabbe een persconferentie.

Club Brugge staat derde in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wist het zich wel alweer te kwalificeren voor de tussenronde. Ook Atlético Madrid kent een wisselvallig seizoen.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Bizar seizoen

Leko beseft dat Atlético een onvoorspelbare tegenstander is. "Atlético speelt een bizar seizoen? Het gaat van 4-0 winnen tegen Barcelona tot verliezen van andere ploegen. Of ze zijn heel goed, of ze hebben een slechte dag dit jaar.”

De Kroaat is wel op zijn hoede. “Maar we weten één ding: ze komen om te winnen naar Brugge. Dit is de Champions League. Voor hen zijn we een kleine ploeg, dus we hebben eigenlijk niet veel te winnen. Iedereen weet wie de favoriet is: ze zullen op hun best zijn."

Duidelijke aanpak

Leko is ook duidelijk over zijn plannetje. "Welke aanpak we gaan kiezen? We hebben respect voor Atlético, we kennen hun kwaliteiten en sterktes, maar ook zwaktes. Maar we zullen in elk aspect moeten kwaliteit tonen. Mijn team zal moedig moeten zijn op alle vlakken. Maar verwacht geen grote aanpassingen aan onze veldbezetting."

De Kroatische oefenmeester zal ook niet voor een gelijkspel gaan. Club Brugge wil winnen in het Jan Breydelstadion om een goede uitgangspositie voor de terugwedstrijd te bemachtigen. "Een draw morgen? Dat is geen goed resultaat voor morgen. We willen gewoon winnen, daarom teken ik niet voor een gelijkspel”, citeerde Het Nieuwsblad.

Moet Club Brugge vol voor de winst gaan tegen Atlético?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

63
63
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

66
66
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

17
17
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

69
69
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

164
164
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

144
144
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

314
314
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

289
289
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

124
124
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

127
127
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

225
225
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

189
189
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

257
257
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

317
317
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

217
217
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

228
228
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

258
258
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1001
1001

Meer sportnieuws