Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

door
Antwerp-pion afgemaakt:

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in de competitie geen kentering, want daar bleven ze al een achtste wedstrijd op rij zegeloos. Door de nederlaag op Stayen zakken ze zelfs weg naar de voorlaatste plaats.

Dat heeft Antwerp ook zichzelf aan te wrijven, want het verloor van STVV doordat het in het eerste kwart van de wedstrijd niet op de afspraak was. Het slikte snel een onnodige tegengoal en moest na dik 20 minuten met tien verder.

LEES OOK: Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Foulon pakt vroeg rood

Daam Foulon pakte een rode kaart na een overtreding op Muja. De ex-winger van Antwerp was ontsnapt tegen de zijlijn en werd door de wingback brutaal getorpedeerd. Scheidsrechter Verboomen aarzelde niet en haalde meteen het rode karton boven.

Bij Antwerp vonden ze dat een strenge straf. "Ik denk dat een gele kaart ook had gekund", opperde Stef Wils immers na de match bij Gazet van Antwerpen. "Alleen heeft de scheidsrechter geoordeeld dat intensiteit en de hoogte van de tackle bezwarend genoeg waren om rood te trekken."

Gumienny is streng

Ex-scheidsrechter Serge Gumienny heeft helemaal geen begrip voor de reactie van de Great Old. Hij haalt zeer zwaar uit naar Foulon, die wat hem betreft volledig terecht uitgesloten werd.

"Dat soort fouten doet mijn bloed koken", aldus Gumienny. "Hij raakte hem misschien niet op kniehoogte, maar probeerde zijn tegenstander wel op volle snelheid over de balustrade te stampen. Een levensgevaarlijke actie met die reclameborden naast het veld."

Was het een terechte rode kaart?

Meest recent

AA Gent likt zijn wonden na zeperd: "Dit komt aan"

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

15
15
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

44
44
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

8
8
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

321
321
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

190
190
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

131
131
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

74
74
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

30
30
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

292
292
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

220
220
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

138
138
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

157
157
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

106
106
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

95
95
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

509
509
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

65
65
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

70
70
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

136
136
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

225
225
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

158
158
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

146
146
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

115
115
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

668
668

Meer sportnieuws