Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het behoud in de Eredivisie afgedwongen had. Dit seizoen gaat het echter een pak moeizamer. Met nog zes speeldagen voor de boeg staat NAC er zeer slecht voor.
Hoefkens en zijn troepen sprokkelden tot dusver amper 23 punten en staan daarmee op de voorlaatste plaats in het klassement. Ze hebben vier punten achterstand op Telstar, Volendam en Excelsior, die de plaatsen voor hen bezetten.
Lastige tijden voor Hoefkens
In de laatste weken kreeg NAC bovendien nog extra klappen, met een 6-0-pandoering op het veld van Go Ahead Eagles en vorig weekend nog een nederlaag in Zwolle. Daardoor kwam het hoofd van Carl Hoefkens op het kapblok te liggen.
De club behoudt wel voorlopig nog het vertrouwen in onze landgenoot. Die krijgt echter wel mogelijk een extra tegenvaller te verwerken. VI weet dat Hoefkens mogelijk zijn rechterhand zal zien vertrekken.
T2 vertrekt mogelijk nog
Sinds zijn komst in Breda wordt Hoefkens bijgestaan door de Pool Tomasz Kaczmarek, maar die zou nu kunnen vertrekken. Hij zou een aanbieding op zak hebben om hoofdtrainer te gaan worden in zijn thuisland.
Daar wil Radomiak, een staartploeg uit de lokale eerste klasse, hem graag aanstellen. De 44-jarige zou de overstap wel zien zitten, maar NAC wil er wel alles aan doen om de T2 van Hoefkens aan boord te houden.
Jannick Lanckriet