Schalke 04 zou Klaas-Jan Huntelaar liever niet zien spelen in de interlandwedstrijden. Huub Stevens, oefenmeester van de club uit Gelsenkirchen, ontkent alle berichten rondom de spits. De aanvaller heeft een dubbele neusbreuk opgelopen.
"Ik heb zondagavond contact gehad met Bert en alleen gezegd: Kijk uit met hem, neem alsjeblieft geen risico. Dat doet Bert ook niet. Hij laat hem deze dagen niet in kopduels komen. Maar als Klaas-Jan fit is en volledig kan spelen, dan mag hij natuurlijk in het Nederlands elftal spelen."
De oud-Ajacied is momenteel herstellende van zijn blessure. Hij liep de blessure donderdag op in het Europa League duel tegen AEK Larnaca (0-0). De 48-voudig international botste tegen zijn teamgenoot Joel Matip.
The Hunter is nog die nacht geopereerd.