KRC Genk glundert: Heymans plakt datum op comeback

door
KRC Genk glundert: Heymans plakt datum op comeback

KRC Genk sleepte vorige week zowel tegen Rangers als STVV op de valreep een overwinning uit de brand en maakte zo komaf met de crisis. Tot zover het goede nieuws in de Cegeka Arena, waar de ziekenboeg plots volloopt. Hoe zit het daar nog met Daan Heymans?

De 26-jarige middenvelder werd deze zomer voor drie miljoen weggeplukt bij Charleroi, maar liep tijdens de voorbereiding al een enkelblessure op. Na twee invalbeurten bleek hij begin augustus daarvan nog te veel last te ondervinden, waardoor een kleine ingreep om de aanhoudende klachten definitief te verhelpen zich opdrong.

LEES OOK: Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

Heymans bijna fit

Dat betekende dus wel dat Heymans een aantal weken aan de kant zou staan. Eerder lieten de Limburgers via de officiële clubkanalen reeds verstaan dat de zomeraanwinst zijn operatie alvast vlot was verlopen. Nu schoof Heymans nog eens aan in de podcast 90 Minutes, waar hij zelf een update verschafte over zijn revalidatie.

"Het gaat goed met mij. Ik ben vandaag (maandag, nvdr.) terug beginnen trainen met de groep. Nog niet de kleine wedstrijdjes of zo, maar voor de rest doe ik wel alles mee: de opwarming, passing, balbezit, ... Op het einde moet ik de kilometers halen. De data moeten kloppen omdat ik de voorbije weken erg weinig gedaan heb."

Troef voor Fink

"Fysiek moet ik terug opbouwen, want ik voel wel dat ik wat verloren ben door voor het eerst in mijn carrière vijf à zes weken binnen te zitten. Dus ik ben wel blij dat ik terug buiten ben", klinkt het verder big. Momenteel lijkt Heymans dan ook op schema te zitten, maar wanneer zal Thorsten Fink nu opnieuw op hem kunnen rekenen?

"Het voordeel is dat er nu een interlandbreak aankomt. De bedoeling is wel om nadien tegen Cercle Brugge terug inzetbaar te zijn", besluit Heymans. Fink kan hem alleszins goed gebruiken, want met Konstantinos Karetsas, Jarne Steuckers en Bryan Heynen kampen enkele van zijn voornaamste concurrenten met fysieke klachten.

Denkt u dat Heymans snel een basisplaats zal veroveren?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

45
45
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

66
66
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

56
56
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

108
108
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

253
253
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

108
108
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

279
279
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

100
100
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

161
161
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

143
143
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

237
237
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

573
573
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

144
144
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

253
253
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

214
214
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

98
98
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

154
154
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

327
327
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

291
291
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

150
150
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

336
336
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

258
258
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

965
965

Meer sportnieuws