Status quo in 1B: Beveren, Kortrijk en Beerschot winnen weer

door
Status quo in 1B: Beveren, Kortrijk en Beerschot winnen weer

De achtste speeldag in de Challenger Pro League levert geen verschuivingen op in de top van het klassement. Zaterdagavond kwamen SK Beveren, KV Kortrijk en Beerschot in actie en zij wonnen allemaal hun wedstrijd.

LEES OOK: CPL: Top twee ongeslagen, doelpuntenfestival op Daknam

SK Beveren - Seraing 2-1

Leider Beveren blijft ook na acht wedstrijden nog altijd foutloos - stilaan toch een zeer straffe reeks. Zij haalden het nu ook in eigen huis van Seraing, dat onderin het klassement blijft bengelen. Veel overschot hadden de Waaslanders echter niet.

Ze pakten uiteindelijk een nipte 2-1-zege, met dank aan Lennart Mertens. De ervaren spits nam beide doelpunten voor zijn rekening en wiste zo een own-goal van Godeau, die tussendoor voor de gelijkmaker gezorgd had, nog uit.

KV Kortrijk - Eupen 1-0

Beveren houdt zo twee punten voorsprong op KV Kortrijk, dat op zijn beurt afrekende met Eupen. De Panda's werden uiteindelijk met 1-0 geklopt dankzij een doelpunt van Hens in de eerste helft. Na rust werd er niet meer gescoord.

Dat kwam vooral omdat Ambrose nog een strafschop miste. Eupen eindigde de wedstrijd ook nog met tien nadat Van Genechten een kwartier voor tijd een rode kaart pakte.

Beerschot - Lokeren 1-0

Op de derde plaats is Beerschot ook aan een sterke reeks bezig. Het pakte al zijn vijfde overwinning op een rij door nu ook Lokeren over de knie te leggen. Al kwam die overwinning wel pas in de slotfase tot stand.

Het enige doelpunt viel pas vier minuten voor tijd, vanop de penaltystip. Guendouz was in de zestien neergelegd door Brebels en ervaren rot Van Eenoo zette de elfmeter koelbloedig om. Lokeren blijft achter met een magere 4 op 24 en is pas vijftiende.

Wie is de grootste favoriet voor de titel?

Meest recent

Wederopstanding bij Club? "Wat heeft hij gegeten?"

Club Brugge heeft zaterdag een deugddoende driepunter gepakt. Het won voor het eerst in jaren nog ...

123
123
David onthult: Pocognoli gaf donderpreek

Nadat ze vorig seizoen na straffe play-offs de titel pakten, blijft Union dit seizoen door de ...

14
14
Caluwé onthult waarheid over bizarre periode bij Club Brugge

Bij KV Mechelen haalden ze in mei Tom Caluwé terug als sportief directeur, na het verrassende ...

39
39
Union niet te stoppen: ook Westerlo gaat voor de bijl

Er staat voorlopig geen maat op Union in de Jupiler Pro League. De landskampioen heeft ook op de ...

46
46
Vermant onthult prachtige reden voor speciale viering

Club Brugge kan opgelucht ademhalen, want het heeft vlak voor de clash met Atalanta in de Champions ...

67
67
Status quo in 1B: Beveren, Kortrijk en Beerschot winnen weer

De achtste speeldag in de Challenger Pro League levert geen verschuivingen op in de top van het ...

101
101
Euvrard keihard voor refs: "Onrechtvaardig!"

Standard zag zaterdag zijn ongeslagen reeks op Sclessin tegen Club Brugge sneuvelen. Na acht jaar ...

151
151
'Koffers Amorim staan klaar: Man Utd bepaalt opvolger al'

Manchester United beleefde zaterdag opnieuw een zwarte dag, met een pijnlijke nederlaag op het veld ...

162
162
Gouden tactische zet Hayen: "Dat had ik hem gevraagd"

Club Brugge heeft zaterdag op het nippertje drie belangrijke punten gepakt. Het had alle moeite van ...

283
283
Terecht rood voor Fossey? Nielsen velt verdict

Standard heeft voor de eerste keer in meer dan acht jaar nog eens een thuiswedstrijd tegen Club ...

263
263
Openda al in de rats: Italiaanse pers keihard

Loïs Openda lag eerder deze maand stevig onder vuur bij de Rode Duivels, nadat hij in de match ...

102
102
Vloek eindelijk gebroken: Club op valreep voorbij Standard

Club Brugge is er eindelijk in geslaagd om de vloek van Sclessin te breken. Voor de eerste keer ...

254
254
Wils predikt geduld: "Heel seizoen aan werken"

Royal Antwerp FC blijft de matige prestaties opstapelen. Tegen Zulte Waregem werd verdiend met 2-0 ...

145
145
Janssen uit frustratie: Antwerp zwaar in de problemen

Royal Antwerp FC verloor met 2-0 van Zulte Waregem. Alweer een matige prestatie van de Great Old, ...

210
210
Club Brugge-pion krijgt volle laag: "Mateloos uit vorm!"

Standard en Club Brugge begonnen om 18u15 aan de Belgische klassieker. De eerste 45 minuten liggen ...

401
401
Atlético Madrid deelt forse mokerslag uit aan Real Madrid

In La Liga was er om 16u15 de kraker tussen Atlético Madrid en Real Madrid.  ...

97
97
De Cuyper zorgt voor waanzinnig slot tegen Chelsea

In de Premier League kwamen Chelsea, Manchester City en Liverpool om 16u aan de bak. Konden deze ...

114
114
Sterk Zulte Waregem zorgt voor crisissfeer bij zwak Antwerp

Zulte Waregem ontving om 16u Royal Antwerp FC. De thuisploeg rook bloed nadat ze het onder meer RSC ...

155
155
RSCA Futures en Club NXT vermaken fans met héérlijke partij

In de Challenger Pro League speelden RSCA Futures en Club NXT tegen elkaar. De Brusselaars hoopten ...

264
264
Bakayoko laat Garcia watertanden met glansprestatie

In de Bundesliga is Bayern München voorlopig ongenaakbaar. Ze wonnen gisteren nog met 4-0 van ...

35
35
Shockerende exit Ruben Van Gucht? 'Vervanger staat al klaar'

Ruben Van Gucht groeide de laatste jaren uit tot een echt boegbeeld van de openbare omroep. ...

106
106
Opstellingen Standard-Club: Hayen verrast compleet

Om 18u15 staat de Belgische klassieker tussen Standard en Club Brugge op het programma. Beide ...

197
197
Jupiler Pro League-spits: "Transfer? Als Real Madrid belt"

Real Madrid is de droomploeg van zowat elke profvoetballer. De eer is slechts voor ...

34
34
Onstopbare Kompany oogst lof: "Werkelijk fantastisch"

Wie stopt Bayern München in de Bundesliga? De troepen van Vincent Kompany razen doorheen de ...

289
289
Pocognoli looft JPL-club: "Ik ben onder de indruk"

Union SG is momenteel veruit de beste ploeg in de Jupiler Pro League. Ze kunnen nog maar eens ...

87
87

Meer sportnieuws