Cercle gaat Club achterna: hyperambitieuze plannen

door
Cercle gaat Club achterna: hyperambitieuze plannen

Cercle Brugge verraste vriend en vijand door twee seizoenen geleden Europees voetbal te halen, maar vorig seizoen vocht Groen-Zwart tegen de degradatie. De ambitieuze plannen van de club moesten on hold worden gezet, maar nu is de club klaar om ferm te investeren.

Cercle heeft al een tijdje groen licht gekregen om een nieuw oefencomplex te bouwen, maar door de tegenvallende prestaties werd alles stopgezet. Nu kunnen de plannen wél worden uitgevoerd en de club sprak met Het Nieuwsblad over de hyperambitieuze plannen van de Vereniging.

LEES OOK: Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Miljoeneninvestering

Cercle zal maar liefst 10 miljoen euro investeren in het nieuwe complex en de club kreeg ook een subsidie van 3 miljoen euro van de stad Brugge. “Met deze nieuwe infrastructuur zet Cercle een volgende stap in zijn professionalisering om spelers verder te ontwikkelen”, zegt CEO Klaas Reynaert.

“Dat blijft de insteek en ons doel, en dat gaat de jongste jaren alsmaar beter.” Groen-Zwart wil in de toekomst spelers voor de absolute jackpot kunnen verkopen. “Ook daarom is dit nieuw trainingscomplex belangrijk: om onze strategie te versnellen en een toonaangevend ontwikkelingsplatform in Europa te zijn”

Nieuw stadion?

Buiten een nieuw complex hoopt Cercle ook nog steeds op een nieuw stadion. Het verouderde Jan Breydelstadion wordt gedeeld met stadsrivaal Club Brugge en Blauw-Zwart heeft al jaren stadionplannen. ‘In principe is het enkel nog wachten tot het plat gaat. Club anticipeerde jaren geleden al met het Basecamp in Westkapelle, Cercle doet dat nu in de Gulden Kamer in Sint-Kruis’, klinkt het.

Een goede investering van Cercle?

Meest recent

Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

33
33
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

97
97
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

77
77
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

24
24
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

20
20
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

142
142
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

57
57
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

234
234
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

130
130
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

36
36
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

132
132
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

204
204
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

61
61
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

200
200
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

63
63
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

85
85
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

238
238
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

76
76
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

782
782
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

431
431
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

53
53
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

430
430
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

156
156
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

408
408
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

148
148

Meer sportnieuws