Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

600 stemmen
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. Eén zaak is wel al helemaal zeker: SK Beveren zal volgend seizoen weer aan de bak mogen op het hoogste niveau. De Waaslanders domineerden dit seizoen de Challenger Pro League.

Ze lieten in 25 wedstrijden amper zes punten liggen en zijn daardoor met nog zeven wedstrijden te spelen al zeker van promotie. Met 21 punten voorsprong op nummer drie Beerschot, dat nog een wedstrijd meer speelde, kunnen ze niet meer uit de top twee vallen.

Na vijf jaar in 1B keren ze dus terug naar 1A. Ze kunnen zich nu dus al beginnen voorbereiden op die uitdaging. Bij Sporza doet algemeen manager Bob Peeters alvast de plannen uit de doeken.

LEES OOK: SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

Beveren begint snel aan voorbereiding

"Normaal hebben we volgende week gesprekken met de eigenaars om te zien wat de middelen en de mogelijkheden zijn", geeft Peeters aan. Dit seizoen zat beveren qua budget slechts in de middenmoot van 1B en dus wil hij graag wat meer middelen.

"Ik denk dat we nu een goed geraamte hebben, maar er zullen nog wat versterkingen bij moeten en we zullen nog wat moeten doorselecteren zoals we vorig jaar gedaan hebben, en laat ons hopen dat we dan niet uit de toon vallen", hoopt Peeters nog.

Peeters blijft voorlopig op post

Hij had het ook over zijn eigen toekomst. Jarenlang was Peeters actief als hoofdtrainer en het was dan ook een verrassing toen hij bij Beveren in de zomer van 2024 als sportieve baas aan de slag ging. Dat bleek echter een schot in de roos.

"Ik moet zeggen dat het me ongelooflijk goed bevalt momenteel, maar ik weet niet of ik nooit nog trainer ga zijn", sluit hij geen deuren. "Ik pak het leven zoals het komt. Ik geniet nu heel hard. Ik heb voor 2 jaar bijgetekend, dan ben ik nog maar 54. Dan zullen we zien of deze job nog geschikt is voor mij en dan kijken we wel verder."

Zal SK Beveren zich volgend seizoen kunnen handhaven?

Meest recent

Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

127
127
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

42
42
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

154
154
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

68
68
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

89
89
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

430
430
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

105
105
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

156
156
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

573
573
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

263
263
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

388
388
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1364
1364
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

581
581
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

194
194
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

215
215
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

867
867
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

635
635
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

285
285
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

150
150
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

217
217
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

57
57
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

77
77
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64

Meer sportnieuws