Vanaken woest: harde boodschap na nieuw puntenverlies

door
Vanaken woest: harde boodschap na nieuw puntenverlies

Club Brugge blijft moeizaam voor de dag komen in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart speelde 5-5 gelijk tegen KVC Westerlo en slikte zo alweer puntenverlies. Hans Vanaken en Björn Meijer blikten via de clubkanalen terug op de knotsgekke partij.

LEES OOK: Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Matige competitiestart van Club

Club Brugge won vier van zijn acht competitiematchen en zwaar was het programma zeker niet. Enkel KRC Genk en AA Gent waren ploegen uit de top zes van vorig seizoen. De komende weken moeten ze aan de bak, want dan wachten teams als Standard, Union SG, en Royal Antwerp FC.

Vanaken sprak na de match. "Als je vijf doelpunten tegen krijgt, moet je met een gelijkspel misschien tevreden zijn. Maar als je vlak voor het einde opnieuw op voorsprong komt, moet je dat altijd kunnen vasthouden", aldus de middenvelder.

"Toch slikken we nog een tegendoelpunt. In de omschakeling kreeg Westerlo telkens net iets te veel ruimte, waardoor ze te veel kansen konden creëren. We reageren twee keer perfect na een achterstand en komen ook twee keer opnieuw op voorsprong, maar met dit resultaat mogen we absoluut niet tevreden zijn."

Standard en Atalanta

Meijer viel in en scoorde. Het mocht niet baten, want Club incasseerde nog de 5-5. "Na die voorsprong in de extra tijd leken de laatste minuten eindeloos te duren. Het is bijzonder zuur als je dan toch nog een doelpunt incasseert. Westerlo had niets te verliezen en kwam hier vrijuit voetballen. Het positieve is dat we vijf keer scoren, maar het negatieve is dat we ook vijf tegendoelpunten slikken. En als je dan ook nog Onyedika en Mechele verliest met een blessure, wordt het helemaal een zure avond."

Club Brugge speelt de komende twee matchen op verplaatsing. Eerst wacht dit weekend een uitwedstrijd tegen Standard, enkele dagen later moeten ze in de Champions League aan de bak op het veld van Atalanta.

Gaat Club winnen op Standard?

Meest recent

'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

4
4
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

14
14
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

80
80
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

65
65
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

59
59
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

311
311
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

78
78
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

79
79
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

200
200
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

117
117
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

42
42
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

736
736
Vermant ziet WK-droom slinken door één ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

305
305
Anderlecht richting top zes, maar dit baart zorgen

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

270
270
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

51
51
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

110
110
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

285
285
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

90
90
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

330
330
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

59
59
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

193
193
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

135
135
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

268
268
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

382
382
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

46
46

Meer sportnieuws