De zomertransferperiode is in België al afgesloten, maar in Saudi-Arabië nog niet. Daardoor staat nog een late toptransfer van Jan-Carlo Simic op barsten. Al-Ittihad, dat eerder al Mahamadou Doumbia van Antwerp binnenhaalde, gaat all-in voor de centrale verdediger.
Simic maakte de overstap van AC Milan naar RSC Anderlecht en werd al snel een vaste pion. Ook onder Besnik Hasi is de verdediger niet weg te denken uit de basisopstelling. Nu wacht een ongeziene monstertransfer voor de verdediger.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, vuurwerk op slotdag'
Renard schriktEn Olivier Renard schrikt zich een hoedje want er blijven opvallende transferdetails naar buiten sijpelen. Eerder werd gesproken over een bedrag van 20 miljoen euro, maar volgens journalist Sacha Tavolieri zal dat bedrag zelfs nog hoger liggen. Anderlecht is weldegelijk aan het overwegen om de verdediger te laten gaan en zo de jackpot binnen te halen.
De clubs zijn mondeling akkoord gegaan over een deal van meer dan 20 miljoen euro plus bonussen. Vandaag zou alles nog in orde moeten worden gebracht, inclusief het papierwerk. In Saudi-Arabië ligt er voor Simic een lucratief contract tot 2029 klaar. Anderlecht kan zo de absolute jackpot binnenhalen voor de 20-jarige Serviër.
🟣 RSC Anderlecht now considering that Jan Carlo Simic’s leaving the club.
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) September 10, 2025
🤝 Club to club agreement will be superior of €20M add ons included as Ittihad & RSCA needs formalize today the deal reached earlier. Paperwork ongoing.
✍🏼 Simic will sign until June 2029. #mercato… pic.twitter.com/TAiT56wvXY
Straffe winst
In de zomer van 2024 legde Anderlecht drie miljoen euro op tafel en een dik jaar later vangt het al een veelvoud voor Simic. De verdediger had in het Lotto Park nog een contract tot 2029 met een marktwaarde van 8 miljoen euro. Met Mihajlo Ilic haalde Renard op de valreep nog een extra verdediger binnen.