'STVV of Anderlecht: Muja heeft keuze gemaakt'

door
'STVV of Anderlecht: Muja heeft keuze gemaakt'

Van 2022 tot begin 2024 liet Arbnor Muja nog mooie dingen zien op de Bosuil. Anderhalf jaar na zijn vertrek bij Antwerp lijkt de Albanese flankaanvaller weer op weg naar de Jupiler Pro League te zijn.

Antwerp verkocht Muja voor 2 miljoen euro aan Samsunspor, waar de 26-jarige dit seizoen vrede leek te moeten gaan nemen met een rol als invaller. Dat zag hij niet zitten, waardoor een terugkeer naar België plots op tafel kwam.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

STVV gaat met Muja lopen

Daarbij werden twee clubs naar voor geschoven als mogelijke bestemming: Anderlecht en STVV. Beide clubs doken dinsdag op in de geruchtenmolen. Een dag later lijkt Muja de knoop over zijn toekomst al doorgehakt te hebben.

Volgens Het Belang van Limburg is het immers STVV dat met de speler gaat lopen. Muja legde woensdag al zijn medische testen af, terwijl de clubs nog de laatste hand legden aan een akkoord. De Kanaries zullen Muja voor de rest van het seizoen huren en bedingen ook een aankoopoptie.

Fraaie versterking voor Vrancken

Daarmee krijgt Wouter Vrancken nog een fraaie versterking tot zijn beschikking. Muja moet op Stayen de vervanger worden van de uitgerangeerde Lapoussin, terwijl hij op de andere flank ook concurrentie kan bieden aan Sebaoui.

STVV is dus rotsvast van plan om op zijn elan verder te gaan, nadat het al sterk aan het seizoen begon. Het pakte tot dusver een zeer fraaie dertien op vijftien en staat daarmee na vijf speeldagen aan de leiding in de Jupiler Pro League.

Zal hij een aanwinst zijn voor STVV?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

37
37
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

13
13
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

36
36
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

14
14
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

78
78
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

158
158
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

146
146
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

53
53
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

125
125
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

47
47
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

98
98
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

282
282
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

249
249
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

484
484
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

367
367
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1271
1271
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

685
685
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

248
248
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

179
179
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

386
386
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

174
174
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343

Meer sportnieuws