'Plotse update over toekomst Divock Origi'

door
'Plotse update over toekomst Divock Origi'

Een tiental jaar geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar op zijn 30ste is Divock Origi helemaal in de vergeetpunt beland. Zijn laatste officiële match dateert al van april 2024. Bijna anderhalf jaar later is het helemaal stil geworden rond de spits.

Zijn laatste partij speelde Origi voor Nottingham Forest, dat hem in het seizoen 2023/24 huurde van AC Milan. In de zomer keerde de ex-Rode Duivel terug naar Italië, maar daar kreeg hij meteen te horen dat er niet op hem gerekend werd.

LEES OOK: 'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Milan is eindelijk af van Origi

Bij Milan werd Origi teruggezet naar de B-kern en daar bleef hij sindsdien zitten. Er gingen in de loop van het seizoen wel geruchten over interesse uit onder meer Turkije en de MLS, maar tot een transfer kwam het niet.

Deze zomer bleef het onrustwekkend stil, ondanks dat er aan zijn situatie niets veranderde. Nu komt er plots echter nieuws. Volgens La Gazzetta dello Sport staat Origi nu alsnog op het punt om de Rossoneri te verlaten.

Bijna akkoord over ontbinden contract

Milan en de speler zouden bijna akkoord zijn over een ontbinding van zijn nog één jaar lopende contract. Origi zou daarbij nog iets minder dan de helft van zijn resterende salaris incasseren. Een mooi bedrag, wetende dat hij bij Milan 4 miljoen euro per jaar opstreek.

Als vrije speler heeft Origi nu ook alle tijd om een nieuwe club te vinden. Het wordt echter afwachten wie nog zal durven gokken op de 32-voudige Duivel na enkele zeer magere jaren. Zijn laatste topprestaties dateren immers al vanuit zijn periode bij Liverpool en die licht toch al een tijdje achter ons.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Schokkende ruildeal tussen City en Real Madrid'
'Schokkende ruildeal tussen City en Real Madrid'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

Zal Origi snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Vidarsson buitenspel: Baro grijpt alweer in bij AA Gent

Het is intussen al 25 maanden geleden dat Sam Baro hoofdaandeelhouder werd van AA Gent. Sindsdien ...

11
11
Jean-Marie Pfaff incasseert plots enorme klap: 'Het einde?'

Jean-Marie Pfaff zal voor eeuwig en altijd één van onze meest iconische Rode Duivels ...

48
48
'Vervanger voor Vermant: Club Brugge transfermarkt op?'

Slecht nieuws voor Club Brugge, dat het de komende weken even zonder Romeo Vermant moet stellen. ...

232
232
Fans in shock: Lamine Yamal betrapt met bekende zangeres

Lamine Yamal blijft niet alleen op het veld het gesprek van de dag. De 18-jarige FC ...

78
78
Waar kan je live op tv naar Anderlecht & KRC Genk kijken?

Na de knappe zege van Club Brugge tegen RB Salzburg hopen straks ook RSC Anderlecht en KRC Genk te ...

265
265
Vannieuwkerke verrast met straffe woorden over Kat Kerkhofs

Karl Vannieuwkerke is één van de meest populaire TV-gezichten in Vlaanderen. Kijkend ...

31
31
'Westerlo haalt opgelucht adem voor sterkhouder'

Westerlo heeft met een drie op twaalf geen geweldige start genomen dit seizoen. De Kemphanen beleven ...

20
20
'Anderlecht baalt en ziet talent vertrekken'

Anderlecht deed deze zomer de nodige wenkbrauwen fronsen met zijn inkomende transfers. Er kwamen ...

138
138
'Club krijgt Belgische concurrentie voor nieuwe parel'

Club Brugge lijkt zijn transferhuiswerk voor deze zomer grotendeels al op orde te hebben, zeker aan ...

385
385
Hasi zorgt voor verrassingen in zeer ruime selectie

Om 20u begint Anderlecht aan een cruciale week. Dan staat de heenwedstrijd van het tweeluik tegen ...

268
268
'Plotse update over toekomst Divock Origi'

Een tiental jaar geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar op zijn 30ste is ...

267
267
'Club wrijft zich in handen: Ordoñez-deal gekaapt'

Club Brugge is goed op weg om zich te plaatsen voor de Champions League, nadat het dinsdag met 1-3 ...

650
650
Patro kondigt al vijftiende(!) vertrekker aan

Vorig seizoen stond Patro Eisden op een zucht van promotie naar de Jupiler Pro League, maar in de ...

45
45
‘Transferdreun: Club Brugge grijpt naast Ordoñez-opvolger’

Club Brugge haalde deze zomer al vijf nieuwe spelers met Reis, Tresoldi, Forbs, Stankovic en ...

401
401
‘BOMWENDING: Arsenal en Bayern strijden om Rode Duivel‘

Vincent Kompany pakte vorige week alvast zijn tweede prijs met Bayern München door in de Duitse ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Janssen, Club slaat volgende slag'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

438
438
‘Antwerp hakt transferknopen door: pikante move op komst'

Royal Antwerp FC moet nog een late leegloop vrezen. Spelers zoals Senne Lammens, Zeno Van Den Bosch, ...

344
344
Kompany in de hel: Bayern gooit olie op het vuur

Het wordt heet onder de voeten van Vincent Kompany bij Bayern München. Ondanks de titel in de ...

209
209
Last-minute knaltransfer El Ouahdi? De Condé reageert

Zakaria El Ouahdi wordt al verschillende mercato’s met een knaltransfers in verband gebracht ...

267
267
Code rood bij Club Brugge: domper uit ziekenboeg

Club Brugge lijkt al met één been in de league phase van de Champions League te staan. ...

855
855
Opstellingen: Hasi en Fink hakken knopen door

Er staat een belangrijke avond voor de boeg voor het Belgische voetbal. KRC Genk en Anderlecht ...

232
232
'Grote verandering in het leven van Thibaut en Mishel'

Voor Thibaut Courtois is het een rustige zomer. De Rode Duivel bereidt zich met Real Madrid gewoon ...

56
56
'Schokkende ruildeal tussen City en Real Madrid'

Zowel bij Real Madrid als Manchester City vond er deze zomer een kleine revolutie plaats na een ...

361
361
'Cercle én Charleroi pakken nog uit met Franse aanwinsten'

Nog een dikke twee weken hebben de teams uit de Jupiler Pro League om zich te versterken en dus ...

105
105
'Shock bij Paars-Wit: 7 spelers pakken koffers'

Anderlecht staat voor een week van cruciaal belang, want het tweeluik tegen AEK Athene bepaalt de ...

1106
1106

Meer sportnieuws