'Match made in heaven': JPL-transfer voor Luis Vazquez?

door
'Match made in heaven': JPL-transfer voor Luis Vazquez?

RSC Anderlecht lijkt grotendeels klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde op de transfermarkt. Maar in de komende weken zal nog aanzienlijk gesnoeid moeten worden in de spelersgroep. Verschillende spelers worden dan ook getipt voor een vertrek, zo ook Luis Vazquez.

De Argentijnse spits is begonnen aan zijn derde seizoen in loondienst van Anderlecht. Na een transfersoap van enkele weken betaalde Paars-Wit in de zomer van 2023 een slordige 4.5 miljoen euro om Vazquez over te nemen van Boca Juniors. Maar een geslaagde investering bleek dat niet.

LEES OOK: Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

Held van voorbereiding

De aanvaller toonde weliswaar dat hij een neusje voor goals heeft en over de nodige fysieke kwaliteiten beschikt. Maar op technisch vlak viel hij meermaals door de mand. En een echte doelpuntenmachine bleek hij uiteindelijk ook niet. Voorlopig moest hij dan ook vrede nemen met een invallersrol.

Tijdens de voorbereiding op het huidige seizoen leek de kentering echter ingezet. Plots scoorde Vazquez aan de lopende band, in de oefencampagne was hij goed voor 10 goals. De aanwezigheid van landgenoot Lucas Biglia in de omkadering had naar verluidt ook een positieve invloed op hem.

Terug naar derde keuze

Maar de opflakkering bleek van korte duur. Eenmaal het seizoen begonnen was, herviel Vazquez in zijn slechte gewoontes. Tijdens twee basisplaatsen in de competitie en twee Europese invalbeurten liet hij andermaal een povere indruk achter. En dat terwijl de concurrentie aanzienlijk is toegenomen.

Met één invalbeurt stak Adriano Bertaccini hem al voorbij in de hiërarchie. Ook Kasper Dolberg blijft een streepje voor hebben. Met Mihajlo Cvetkovic en Elyess Dao zit er bovendien nog wat jong geweld in de wachtkamer. En dus is het de vraag of een vertrek, al dan niet tijdelijk, niet beter zou zijn voor Vazquez.

Oplossing bij ... Cercle Brugge?

Analist Frank Boeckx schoof bij HLN Voetbalpodcast alvast een oplossing naar voren waar drie partijen wel eens beter van zouden kunnen worden. "Ik was naar de match tegen Cercle aan het kijken. En ik was aan het denken: zou Olivier Renard niet slim genoeg zijn om Vazquez in Brugge te laten? Cercle heeft een spits nodig en bij Anderlecht wordt hij derde keuze. Hij zou bovendien ook goed passen bij Cercle, een match made in heaven", aldus Boeckx. Of zijn suggestie ook waarheid zal worden, valt evenwel te bewijfelen ...

Anderlecht kan Vazquez beter verpatsen ...

Meest recent

WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

15
15
Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

5
5
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

54
54
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

26
26
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

99
99
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

240
240
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

245
245
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

98
98
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

82
82
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

207
207
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

377
377
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

156
156
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

370
370
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

132
132
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

186
186
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

177
177
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

248
248
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

659
659
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

164
164
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

285
285
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

70
70
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

238
238
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

114
114
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

174
174
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

353
353

Meer sportnieuws