Verbazing na 'zielige' huldiging supercup: "Niet eens slingers?"

door
Verbazing na 'zielige' huldiging supercup:

Club Brugge heeft zijn eerste officiële prijs van het seizoen al beet en won zondagavond de supercup ten koste van Union SG. Een uitgebreid feestje leverde dat echter niet op. Het uireiken van de trofee zorgde zelfs voor een vrij desolaat beeld.

Nog geen twee maanden geleden werd het veld op het Dudenpark nog overrompeld door een geel-blauwe mensenmassa. Na het verzekeren van de titel werd vlak na de kampioenenmatch in eigen stadion gehuldigd na een heuse veldbestorming. Het zorgde voor geweldige beelden, semi-georchestreerde chaos van het hoogste niveau.

LEES OOK: ‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Klein podium, desolaat beeld

Uiteraard werden zo'n taferelen zondag niet verwacht na de supercup. Zeker niet nadat de thuisploeg de vingers moest leggen. Al zag de huldiging er nu wel erg triest uit. In tegenstelling tot vorig jaar werd weliswaar een podium in mekaar gebokst, dit was echter opvallend klein. Spelers en staf van Club moesten echt drummen om er op te geraken.

Daarnaast werden om de één of andere reden nog eens dranghekken rond het podium geplaatst, terwijl er niemand in de buurt was. Bovendien duurde het vrij lang om alles te installeren, waardoor de tribunes achter het podium ondertussen al helemaal leeg waren gelopen. En blijkbaar moest er ook bespaard worden op vuurwerk, slingers of zelfs een beetje confetti.

Zelfs commentatoren verrast

Op sociale media werd dan ook met scherp geschoten op het trieste tafereel. Ook de commentatoren bij rechtenhouder DAZN waren verrast door dit beeld. "Een beetje vuurwerk? Daar moeten we sinds Tomorowland wat voorzichtig mee zijn", grapte commentator Peter Morren. "Maar een paar slingers ook niet? Het is een beetje ... ." Ook Franky Van der Elst was niet bepaald enthousiast. "Het is een 'sobere' viering", toonde hij zich nog ietwat mild. 

De supercup kan beter afgeschaft worden ...

Meest recent

Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

15
15
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

122
122
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

219
219
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

40
40
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

86
86
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

79
79
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

153
153
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

120
120
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

228
228
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

146
146
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

179
179
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

215
215
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

75
75
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

296
296
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

142
142
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

222
222
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

113
113
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

258
258
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

97
97

Meer sportnieuws