'Club vol voor nieuwe aanvaller: vizier op Frankrijk gericht'

door
'Club vol voor nieuwe aanvaller: vizier op Frankrijk gericht'

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de supercup tegen Union SG. Maar de bekerwinnaar heeft nog behoorlijk wat huiswerk op de transfermarkt. Eén van de prioriteiten is het aantrekken van een nieuwe flankaanvaller.

De Belgische vicekampioen zag deze zomer al verschillende spelers vertrekken. Ferran Jutgla zette de leegloop in met zijn verhuis naar Celta de Vigo. Vervolgens trok Casper Nielsen naar Standard. Vorige week werd dan weer een akkoord gevonden met Brighton over Maxim De Cuyper.

De overgang van Bjorn Meijer naar Feyenoord kaatste op het laatste moment weliswaar af, inmiddels is Chemsdine Talbi echter wel vertrokken bij de bekerwinnaar. Hij trok voor ruim 20 miljoen euro naar Sunderland. En ondertussen worden ook Ardon Jashari, Raphael Onyedika en Joel Ordoñez gelinkt aan een vertrek.

LEES OOK: 'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Nieuwe (flank)aanvaller prioritair

Aan uitgaand verkeer dus geen gebrek. Aan inkomende zijde hield Blauw-Zwart het tot dusver echter rustig. Met de komst van middenvelder Ludovit Reis en spits Nicolo Tresoldi staat de teller voorlopig op slechts twee zomeraanwinsten. Maar daar zal in de komende weken ongetwijfeld verandering in komen.

Op de verlanglijst staat onder meer een flankaanvaller (of twee). Zeker nu ook Talbi is vertrokken. Verschillende targets staan naar verluidt op de verlanglijst. Spelers als Cyril Ngonge (Napoli), Carlos Forbs (Ajax) en Samuel Edozie (Southampton) werden al genoemd. Bij de Zwitserse tak van 'Sky Sports' voegt men nu nog een naam toe aan dat lijstje.

Franse diamant terug in beeld

Zo zou Blauw-Zwart ook aan Mamadou Diakhon denken. De 19-jarige Fransman komt momenteel uit voor Stade Reims. Daarmee haalde hij vorig seizoen de bekerfinale, maar de club degradeerde ook uit de Ligue 1. De kans dat Diakhon mee naar de tweede divisie zal zakken is echter klein. Aanvankelijk leek hij op weg naar Eintracht Frankfurt. Maar die deal staat op een laag pitje. En dus ruikt Club, dat eerder al interesse toonde, zijn kans. Er zouden alvast contacten lopen met de entourage van de speler. Van een bod op clubniveau is voorlopig nog geen sprake.

Club is momenteel verzwakt tegenover eind vorig seizoen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

22
22
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

16
16
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

39
39
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

124
124
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

160
160
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

87
87
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

63
63
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

23
23
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

232
232
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

46
46
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

149
149
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

372
372
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

286
286
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

109
109
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

249
249
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

408
408
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

172
172
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

390
390
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

143
143
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

187
187
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

251
251
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

694
694
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

174
174

Meer sportnieuws