‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

door
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend gebied mogen we in Westkapelle nog heel wat verkeer verwachten. Per slot van rekening moet Blauw-Zwart haast een halve basisploeg vervangen. En dus is Dévy Rigaux, die zelf op de radar van Feyenoord zou prijken, bijzonder druk in de weer.

Nu de overstap van Bjorn Meijer naar De Kuip van de baan mag een nieuwe linksachter voorlopig worden geschrapt van de verlanglijst. Ondanks de blessure van Gustaf Nilsson is extra versterking ook volgens Het Nieuwsblad evenmin aan de orde. "Een nieuwe spits halen is in principe niet het plan", aldus de krant. De focus ligt dan ook ergens anders.

LEES OOK: 'Koude oorlog bij Club Brugge: situatie escaleert'

Jashari out, Stankovic in?

"Een extra middenvelder en twee wingers zijn op dit moment inkomend de prioriteiten", wordt nogmaals benadrukt. Om die eerste vacature, en allicht ook de schoenen van Ardon Jashari, te vullen zijn de pijlen naar verluidt voornamelijk op Aleksander Stankovic gericht. Het toptarget moet samen met Ludovit Reis tevens Raphael Onyedika doen vergeten.

Als vervanger voor Ferran Jutglà streek in het offensief compartiment tot dusver enkel Nicolo Tresoldi. Vermits ook Chemsdine Talbi op het punt staat om te vertrekken is Club nu dus evenwel ook volop op zoek naar vers bloed op de flanken. In dat opzicht doen met onder meer Oliver Antman, Cyril Ngonge en Hugo Camberos al heel wat namen de ronde.

Club zet zinnen op Edozie

De meest opvallende kandidaat op de shortlist is echter Samuel Edozie, vorig seizoen door Southampton verhuurd aan aartsrivaal AnderlechtLa Dernière Heure bevestigt dat er verkennende gesprekken worden gevoerd omtrent de 22-jarige Engelsman, die mede door blessures slechts bijwijlen flarden van zijn talent liet zien. Al blijft het bij vage interesse.

Net als Stankovic zou Edozie alvast een dure vogel zijn. Centraal achterin tot slot wil Club al anticiperen op de nakende exit van Joel Ordonez. Samen met tal van topclubs heeft het zich daarom gemengd in de debatten omtrent Leon Jakirovic, een 17-jarige linkspoot van Dinamo Zagreb die als toekomstigerichte aanwinst ook eerst kan rijpen bij Club NXT.

🔥 Wat iedereen nu leest

“Niet normaal!” - Fans in complete shock om zoon Ruud Vormer
“Niet normaal!” - Fans in complete shock om zoon Ruud Vormer

Club heeft vooral nood aan versterking ...

Meest recent

'Opbod op de Bosuil: Lammens levert Antwerp jackpot op'

Met een 2-1 zege tegen KV Mechelen bleef Antwerp ook op speeldag vijf foutloos. Terwijl goudhaantje ...

64
64
'Koude oorlog bij Club Brugge: situatie escaleert'

Club Brugge heeft tot dusver behalve een lucratieve ook een erg woelige zomer aan de rug. Na de ...

192
192
'Done deal: Genk neemt afscheid van overbodige miscast'

In het slot van de zomermercato hoopt KRC Genk niet alleen nog te cashen op Tolu Arokodare, op ...

109
109
'Club Brugge dumpt Nilsson: meer details lekken uit'

Met de deadline in zicht kreeg Gustaf Nilsson van Club Brugge zopas te horen dat hij deze zomer ...

499
499
Veelzeggende foto: Lamine Yamal lijkt relatie te bevestigen

Lamine Yamal, het toptalent van FC Barcelona, staat niet alleen op het veld volop in de ...

242
242
'Lammens krijgt meteen uitstekend nieuws uit Manchester'

De kans is groot dat Senne Lammens de nieuwe doelman van Manchester United. De Engelse club drukte ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: keert Hazard écht terug?

Begin september hervatten de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Aanstaande ...

269
269
Nieuwe miljoenenklepper Charleroi, extra versterking OHL

Nog zo'n anderhalve week te gaan en de zomerse transfermarkt sluit ook in België zijn deuren. ...

35
35
Ongeloof na actie De Bruyne in 88ste minuut: “Zag je dat!?”

Kevin De Bruyne heeft een geslaagd debuut in de Italiaanse Serie A achter de rug. De Belgische ...

361
361
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League draait inmiddels op volle toeren. De smaakmakers op de ...

1313
1313
Absurd: RSCA flirt met uitgebluste spits van 23 miljoen

Hij was ooit het paradepaardje van Bordeaux, werd voor miljoenen verkocht aan Southampton én ...

388
388
'Bom barst bij Club Brugge: transfersoap op ontploffen'

Met ruim 80 miljoen heeft Club Brugge al een lucratieve zomer achter de rug. Dat volstaat volgens ...

875
875
'De Condé op hete kolen: lastminute knaltransfer in Genk'

De competitiestart liep niet helemaal van een leien dakje, maar dankzij een klinkende zege tegen ...

528
528
Mertens-gezin in woelig weekend: dit maakt Kat bekend

Het was een woelig weekend voor de familie Mertens. Op Marktrock kondigde Dries Mertens aan dat hij ...

222
222
'Anderlecht all-in: Renard zet zinnen op oude bekende'

Zoals vooraf verwacht liet Olivier Renard er deze zomer geen gras over groeien bij RSC Anderlecht, ...

482
482
'Huiswerk nog niet af: toptarget Club Brugge bekend'

Club Brugge heeft zowel op uitgaand als inkomend vlak reeds een drukke zomer achter de rug. Het ...

1559
1559
Rel rond Kompany: klap in het gezicht van de Bundesliga

Vincent Kompany begon bij Bayern München met een krachtig signaal dat heel Duitsland aan het ...

346
346
OH Leuven rondt zeer verrassende transfer af

Een vertrekker bij OH Leuven. De eersteklasser heeft een aanvaller laten vertrekken. Het is een bsst ...

106
106
Ongekende wending: Vandenbempt prijst deze G5-club

Royal Antwerp FC won zeer gevleid met 2-1 van KV Mechelen. Peter Vandenbempt ziet dat er nog een ...

414
414
'Schokkende beslissing Club Brugge: ervaren speler moét weg'

Club Brugge maakt zich niet heel populair bij zijn eigen spelers. Ardon Jashari zijn transferdossier ...

1181
1181
Cercle Brugge reageert fors: "Dit is wel lekker, natuurlijk"

In het voetbal kan het soms bijzonder snel gaan. Vraag dat maar aan Cercle Brugge. Ze werden na drie ...

187
187
Stijnen pakt uit met toch wel heel opvallende transfer

Patro Eisden stelde een bijna volledige nieuwe A-kern samen. De Limburgers zijn echter nog niet ...

71
71
'Grote onrust bij Standard: dit staat op het programma'

De eerste vijf speeldagen liggen achter de rug. Dan volgt er regelmatig al eens een eerste ...

299
299
Garcia verrast compleet: deze JPL'ers in voorselectie

Volgende maand spelen de Rode Duivels tegen Kazachstan en Liechtenstein in de ...

1415
1415
KV Mechelen slaat toe en heeft nieuwe smaakmaker beet

Transfernieuws bij KV Mechelen. De Maneblussers hebben zopas een volgende ingaande transfer ...

122
122

Meer sportnieuws