‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

794
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend gebied mogen we in Westkapelle nog heel wat verkeer verwachten. Per slot van rekening moet Blauw-Zwart haast een halve basisploeg vervangen. En dus is Dévy Rigaux, die zelf op de radar van Feyenoord zou prijken, bijzonder druk in de weer.

Nu de overstap van Bjorn Meijer naar De Kuip van de baan mag een nieuwe linksachter voorlopig worden geschrapt van de verlanglijst. Ondanks de blessure van Gustaf Nilsson is extra versterking ook volgens Het Nieuwsblad evenmin aan de orde. "Een nieuwe spits halen is in principe niet het plan", aldus de krant. De focus ligt dan ook ergens anders.

LEES OOK: Dramatisch rapport: Sibierski stort Anderlecht afgrond in

Jashari out, Stankovic in?

"Een extra middenvelder en twee wingers zijn op dit moment inkomend de prioriteiten", wordt nogmaals benadrukt. Om die eerste vacature, en allicht ook de schoenen van Ardon Jashari, te vullen zijn de pijlen naar verluidt voornamelijk op Aleksander Stankovic gericht. Het toptarget moet samen met Ludovit Reis tevens Raphael Onyedika doen vergeten.

Als vervanger voor Ferran Jutglà streek in het offensief compartiment tot dusver enkel Nicolo Tresoldi. Vermits ook Chemsdine Talbi op het punt staat om te vertrekken is Club nu dus evenwel ook volop op zoek naar vers bloed op de flanken. In dat opzicht doen met onder meer Oliver Antman, Cyril Ngonge en Hugo Camberos al heel wat namen de ronde.

Club zet zinnen op Edozie

De meest opvallende kandidaat op de shortlist is echter Samuel Edozie, vorig seizoen door Southampton verhuurd aan aartsrivaal Anderlecht. La Dernière Heure bevestigt dat er verkennende gesprekken worden gevoerd omtrent de 22-jarige Engelsman, die mede door blessures slechts bijwijlen flarden van zijn talent liet zien. Al blijft het bij vage interesse.

Net als Stankovic zou Edozie alvast een dure vogel zijn. Centraal achterin tot slot wil Club al anticiperen op de nakende exit van Joel Ordonez. Samen met tal van topclubs heeft het zich daarom gemengd in de debatten omtrent Leon Jakirovic, een 17-jarige linkspoot van Dinamo Zagreb die als toekomstigerichte aanwinst ook eerst kan rijpen bij Club NXT.

Club heeft vooral nood aan versterking ...

Meest recent

‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

5
5
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

3
3
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

9
9
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

35
35
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

42
42
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

28
28
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

68
68
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

111
111
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

279
279
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

100
100
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

72
72
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

188
188
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

172
172
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

721
721
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

71
71
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

366
366
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

105
105
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

240
240
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

176
176

Meer sportnieuws