'Genk moet zich reppen: opvolger Tolu glipt uit handen'

door
'Genk moet zich reppen: opvolger Tolu glipt uit handen'

KRC Genk speurt momenteel de markt af op zoek naar versterking. Zo wordt een vervanger gezocht voor de vertrekkende Christopher Bonsu Baah én een opvolger voor Tolu Arokodare. Maar voor een toptarget op die laatste positie zullen de Limburgers zich moeten reppen. 

De Limburgers willen komend seizoen voortbouwen op de funderingen die in de voorbije jaargang werden gelegd. De bedoeling is dus om de selectie intact te houden. Al worden er bepaalde uitzonderingen gemaakt. Het Saudische miljoenenbod op Bonsu Baah bijvoorbeeld, kon uiteraard niet geweigerd worden.

Daarnaast is de kans groot dat Arokodare deze zomer zal vertrekken. De Nigeriaanse spits heeft een uitstekend seizoen achter de rug onder de vleugels van coach Thorsten Fink en kroonde zich zelfs tot mede-topschutter in de Jupiler Pro League. Ook ging de aanvaller met de Ebbenhouten Schoen aan de haal.

Oh als nieuwe eerste spits

Het heeft er echter alle schijn van dat Arokodare deze zomer vertrekt. Daarover werden ook bepaalde afspraken gemaakt met de clubleiding. "Ik schat de kans op een mogelijk vertrek van onze topschutter in op 99 procent", verklaarde Head of Football Dimitri De Condé nog vlak na het voorbije seizoen.

Momenteel is het dus uitkijken waar de Ebbenhouten Schoen zal belanden. Ondertussen werkt Genk echter al aan een opvolgingsplan. De Limburgers hebben de bedoeling om Hyeon-gyu Oh door te schuiven als eerste spits. Daarnaast willen ze een doublure voor de Zuid-Koreaan aantrekken, iemand met een gelijkaardig profiel als Arokodare.

Amerikaans toptarget

Eén van de targets die voldoet aan die beschrijving is Patrick Agyemang. De 24-jarige Amerikaan speelt momenteel in eigen land bij Charlotte City. MLS-specialist Tom Bogert bevestigt bij GiveMeSport dat Genk één van de ploegen is die aan zijn mouw trekken. Maar Racing dreigt de duimen te moeten leggen. Zo weet transferexpert dat Derby County momenteel de forcing voert. De Engelse tweedeklasser startte de onderhandelingen al op en kreeg naar verluidt zelfs al groen licht van Agyemang zelf. Genk zal zich dus moeten reppen als het de deal alsnog naar zich wil toe trekken.

Genk gaat volgend seizoen een nog sterkere selectie hebben ...

Meest recent

Anderlecht laat Januzaj hangen: komt er wel een deal?

Adnan Januzaj en Anderlecht: het gerucht gonst opnieuw luid, maar komt die comeback er écht? ...

91
91
‘Jashari’s keuze is gevallen: AC Milan of Man United?’

Ardon Jashari ligt in de belangstelling van grote clubs, maar zal hij straks kiezen voor AC Milan of ...

140
140
'JPL-topdeal voor Antwerp FC: ‘De beste in België’ '

Antwerp mikt deze zomer op een opvallende versterking uit de Jupiler Pro League. Een middenvelder ...

204
204
'KRC Genk lonkt naar toptalent, vier spelers weg bij Union'

KRC Genk en Union SG gaan nog de nodige transfers afronden de komende weken. In- en uitgaand. ...

94
94
'Club Brugge ruikt monsterdeal voor Onyedika: twee clubs'

Bij Club Brugge gaan ze een serieus spaarpotje hebben na deze mercato. Blauw-Zwart gaat Ardon ...

366
366
Patro Eisden verrast met transfer van cultfiguur

Patro Eisden blijft zich roeren op de transfermarkt. De Limburgse tweedeklasser heeft vandaag alweer ...

55
55
Jacques geeft uitleg over keuze Wils én toekomst Janssen

Royal Antwerp FC is al een tijdje financieel en sportief een minder aantrekkelijke club geworden. ...

402
402
'Standard aan zet: deals tot 14 miljoen euro aanstaande'

Standard was al heel actief op de transfermarkt. De Rouches moeten echter nu dringend geld gaan ...

337
337
'Ajax heeft peperdure aankoop helemaal beet'

Het grote geld is er niet meer bij Ajax. Nadat de club vele jaren aan een stuk veel te veel betaalde ...

43
43
KRC Genk maakt transfer van winger officieel bekend

Transfernieuws uit Genk. Daar heeft KRC Genk een winger beet voor volgend seizoen. De Limburgers ...

172
172
Lyon snapt er niets van en vecht terug, Textor gebeten hond

Frankrijk staat in rep en roer, Olympique Lyon werd veroordeeld tot degradatie naar de Ligue 2 na ...

96
96
'Genk moet zich reppen: opvolger Tolu glipt uit handen'

KRC Genk speurt momenteel de markt af op zoek naar versterking. Zo wordt een vervanger gezocht voor ...

247
247
Bob Peeters pakt ferm uit bij ambitieus SK Beveren

SK Beveren heeft de staf gecompleteerd en vlak daarna werd ook een nieuwe zomeraanwinst ...

174
174
'Barça vindt akkoord: Champions League-transfer Ansu Fati'

FC Barcelona heeft momenteel verschillende goudhaantjes rondlopen, met Lamine Yamal als grootste ...

98
98
‘Buitenlandse clubs azen op Seys, voorkeur bekend’

Joaquin Seys kende afgelopen seizoen heel wat pech bij Club Brugge. De flankspeler maakte veel ...

628
628
Stuntwerk: Tom Waes pakt plots uit met daverende verrassing

Over Antwerp-fan Tom Waes is de afgelopen maanden enorm veel inkt gevloeid in de Vlaamse pers. Dat ...

180
180
'Zulte Waregem duwt door en wil ingaande topdeal afronden'

Zulte Waregem is allerminst klaar op de transfermarkt. Essevee heeft als grote doel het behoud ...

270
270
‘Marc Brys op weg naar straffe nieuwe uitdaging na ontslag’

Is Marc Brys op weg naar een absolute topjob? De bondscoach van Kameroen ligt al een tijdje in de ...

119
119
'Anderlecht strikt vierde zomeraanwinst aan absolute spotprijs'

RSC Anderlecht staat op punt zijn vierde aanwinst voor komend seizoen te strikken. Volgens ...

513
513
Brandon Mechele deelt foto’s die fans in stilte achterlaten

Brandon Mechele is nu al geruime tijd één van de absolute sterkhouders bij Club ...

435
435
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stoomt door, knaller De Cuyper’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

770
770
Onwaarschijnlijke wending: meteen promotie voor Geraerts?

In Frankrijk werd er een ferme bom gedropt. Traditieclub Olympique Lyon werd naar de Ligue 2 ...

166
166
‘Union SG rondt volgende miljoenentransfer af’

Union SG werd na 90 jaar nog eens landskampioen. De Brusselse club gaat volgend seizoen de Champions ...

131
131
Kompany sneert gepikeerd: “Wat zullen jullie dán zeggen?!”

Bayern München verloor op het WK voor Clubs met het kleinste verschil van Benfica. Daardoor ...

215
215
'Cercle Brugge heeft beet: aanwinst nummer vijf een feit'

Cercle Brugge is duidelijk een versnelling hoger geschakeld op de transfermarkt. De Bruggelingen ...

277
277

Meer sportnieuws