TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenen Anderlecht en Club, Genk pakt uit’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenen Anderlecht en Club, Genk pakt uit’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Club Brugge vreest nog steeds verschillende vertrekkers deze zomer. Vooral Ardon Jashari is gewild. De middenvelder werd eerder al bij PSG en Manchester City genoemd. Nu zou er een eerste bod onderweg zijn. AC Milan heeft 27 miljoen euro plus drie miljoen euro aan bonussen veil voor Jashari. Club Brugge mikt echter op meer.

KRC Genk is naarstig op zoek naar de opvolger van Tolu Arokodare. De Nigeriaanse goaltjesdief staat voor een zomerse toptransfer. De Limburgers hebben mogelijk de ideale kandidaat gevonden. KRC Genk wil naar verluidt uitpakken met de 1m93 grote Amerikaanse targetman Patrick Agyemang. De spits zou meer dan 4 miljoen euro moeten kosten.

Ook Anderlecht staat op het punt om met miljoenen te zwieren. Olivier Renard wil anticiperen op een mogelijk vertrek van Mario Stroeykens en/of Yari Verschaeren. Paars-Wit zou een bod van 3,25 miljoen euro hebben uitgebracht op de 21-jarige Anthony Dennis van het Turkse Göztepe. Er liggen ook clubs uit Duitsland, Engeland en Frankrijk op de loer.

KAA Gent en Standard strijden om een smaakmaker uit de Jupiler Pro league. Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk moet de nieuwste zomeraanwinst van de Buffalo’s worden. Het is vooral Ivan Leko die doordrukt voor zijn komst. De Rouches zijn nog niet concreet. KAA Gent hoopt Kadri voor minder dan één miljoen euro binnen te halen, een koopje.

Buitenland

Koni De Winter maakte vorig seizoen het mooie weer bij Genoa in de Serie A, maar mogelijk is de Rode Duivel volgend seizoen in de Premier League te zien. De 23-jarige centrale verdediger kan op heel wat interesse rekenen en de laatste club die wordt genoemd is Tottenham Hotspur. De Winter moet tussen de 25 en 30 miljoen euro kosten.

Vincent Kompany wil FC Barcelona de loef afsteken. Barça flirt al geruime tijd met Nico Williams van Athletic Club de Bilbao, maar Bayern München wil de monstertransfer kapen. De Duitse grootmacht hoopt dat FC Barcelona niet de financiële middelen heeft om de Spaanse international over te nemen. De Catalanen kampen al een tijdje met geldproblemen.

JOUW MENING TELT:
Is Ardon Jashari meer dan 30 miljoen euro waard?

Meest recent

‘Overmars zet vol in op stunt: JPL-smaakmaker vordert'

Royal Antwerp FC zal verschillende spelers zien vertrekken deze zomer, maar Marc Overmars wil zelf ...

22
22
'Verrassing van formaat: Neymar kiest volgende club'

Neymar was één van de beste voetballers ter wereld bij onder meer FC Barcelona en PSG, ...

15
15
‘Club Brugge jubelt: Noa Lang op weg naar knaltransfer’

Noa Lang maakte in het verleden het mooie weer bij Club Brugge, maar afgelopen seizoen maakte de ...

198
198
Bom op Bosuil: Odoi verbreekt contract bij Antwerp

Royal Antwerp FC komt met een bommetje naar buiten. Denis Odoi en The Great Old gaan plots in ...

243
243
‘Details monsterdeal Bonsu Baah: KRC Genk vangt nóg meer’

Plots werd Bonsu Baah in verband gebracht met een transfer naar Saudi-Arabië en niet veel later ...

192
192
‘Wilmots flikt het: straffe Standard-transfer stap dichter'

Standard Luik gaat hard deze zomermercato. De Rouches zijn eindelijk verlost van de kettingen van ...

200
200
Club Brugge doet zaken met Spaanse club: "Mooie stap"

De transfer van Ferran Jutgla hing al een tijdje in de lucht, maar Club Brugge heeft het vertrek van ...

308
308
Groot probleem Rode Duivels: Lukaku hint naar afscheid

Romelu Lukaku gaf een openhartig interview aan RTL Sports. De aanvaller van Napoli liet zich onder ...

98
98
‘Mbangula staat voor toptransfer, Juventus vindt akkoord’

Samuel Mbangula kende vorig seizoen een droomstart bij Juventus. De 21-jarige buitenspeler startte ...

61
61
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenen Anderlecht en Club, Genk pakt uit’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

492
492
‘KV Kortrijk verrast iedereen met oude Anderlecht-bekende’

KV Kortrijk zal komend seizoen in de Challenger Pro League te zien zijn, maar De Kerels hopen zo ...

189
189
‘Standard Luik op zucht van nieuwe zomerknaller'

Standard Luik zit niet stil op de zomermercato. Marc Wilmots wil de selectie van Mircea Rednic flink ...

274
274
‘Man Utd geeft niet op na bod, voorkeur Jashari bekend’

Ardon Jashari is hot op de zomermercato. Verschillende grootmachten werden al nadrukkelijk genoemd ...

654
654
'Zaakwaarnemer bevestigt Genkse droom, Romano meldt deal'

Christopher Bonsu Baah staat plots voor een erg lucratieve transfer. Eerder werd al bekend dat het ...

351
351
‘Knaltransfer Balikwisha: Antwerp verbaast met vraagprijs’

Michel-Ange Balikwisha speelt al sinds 2021 bij Royal Antwerp FC, maar de buitenspeler heeft zijn ...

509
509
Goens strikt opvallende naam uit het voetbal voor 'Het Huis'

Deze zomer zullen er herhalingen van ‘Het Huis’ op VRT te zien zijn, maar presentator ...

70
70
'Paars-witte keeperskwestie: Anderlecht beslist over Kaminski'

RSC Anderlecht werkt komend weekend zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding af. In doel zal ...

393
393
Verloren zoon terug: Club geeft 'stevige beer' nieuwe kans

Bij Club Brugge zijn de trainingen sinds maandag weer van start gegaan. De selectie is ...

1116
1116
Zorgwekkende mail: totaal géén Belgisch voetbal meer op tv?

Binnen één maand is het zover, dan wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

811
811
'Kuyt vindt meteen nieuwe club na Beerschot-vertrek'

Degradant Beerschot VA maakte vorige week het verwachte vertrek van coach Dirk Kuyt wereldkundig. ...

204
204
"Mijn roeping" - Lukaku geeft zijn ideale Anderlecht-functie

Dat Romelu Lukaku op termijn zal terugkeren bij RSC Anderlecht, staat al een tijdje buiten kijf. De ...

281
281
'AA Gent drukt door: bod op Jupiler Pro League-smaakmaker'

KAA Gent heeft maandag Ivan Leko officieel gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach. De Kroaat moet de ...

805
805
'Bommetje in Brugge: officieel miljoenenbod op Jashari'

Blijft Ardon Jashari deze zomer bij Club Brugge? Het is een vraag die de bekerwinnaar in september ...

849
849
Real’s grootste nachtmerrie: krankzinnig bod breekt Courtois

Real Madrid’s grootste nachtmerrie wordt misschien wel realiteit: een krankzinnig bod van een ...

537
537
WK Clubs: Porto eruit na krankzinnig duel, Messi tegen PSG

Op het wereldkampioenschap voor clubs is maandagnacht opnieuw een Europese ploeg gesneuveld. Zo ...

118
118

Meer sportnieuws