Eerste aankoop nieuwe coach: Spurs tellen miljoenen neer

104 stemmen
Eerste aankoop nieuwe coach: Spurs tellen miljoenen neer

Tottenham Hotspur heeft zijn nieuwe coach voor volgend seizoen beet. Zo werd de Deen Thomas Frank eerder deze week overgenomen van Brentford FC. En enkele dagen na zijn komst is ook de eerste grote inkomende transfer een feit.

Tottenham heeft eigen land een ronduit dramatisch seizoen achter de rug. Zo beëindigde de Londense club het seizoen in de Premier League zelfs op de 17de plaats, slechts één plekje boven de degradatiezone. Op 38 speeldagen werd liefst 22 keer verloren. En ook in de Engelse bekercompetities liep het telkens vroegtijdig fout.

Maar uiteindelijk werd wel de Europa League geworden, waardoor de club automatisch ook geplaatst is voor de Champions League van volgend seizoen. En zo kwam ook eindelijk een einde aan de jarenlange droogte. Het bleek echter niet voldoende voor coach Ange Postecoglou om zijn vel te redden.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Nieuwe trainer binnen

Lang duurde de zoektocht naar een opvolger evenwel niet. De clubleiding ging het dan ook niet ver zoeken. Zo besloot Tottenham om zijn nieuwe trainer weg te plukken bij een reeksgenoot in de Premier League. Donderdag werd namelijk de komst van Thomas Frank wereldkundig gemaakt.

De Deen leverde al een tijdje goed werk bij Brentford FC en wordt daar dus voor beloond. Frank tekende een contract tot medio 2028 bij zijn nieuwe club. In Brentford had hij echter ook nog een lopende overeenkomst. Volgens Engelse bronnen betaalde Tottenham een slordige 12 miljoen euro om die verbintenis af te kopen.

Deal van 35 miljoen met Bayern

Vlak nadat het trainersdossier werd afgerond, wist Tottenham meteen ook zijn eerste grote wintertransfer te beklinken. Zo kondigde de club zondagmiddag de definitieve transfer van Mathys Tel aan. De Franse aanvaller werd in januari al op huurbasis overgenomen van Bayern München. Nu wordt die overstap ook permanent gemaakt. Naar verluidt betalen de Engelsen een slordige 35 miljoen euro, aangevuld met bonussen. Tel, die momenteel actief is op het EK U21, tekende voor zes seizoenen.

🚀

Tottenham doet volgend seizoen mee voor de top 3 in Engeland ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

25
25
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

59
59
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

112
112
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

112
112
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

21
21
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

108
108
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

198
198
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

178
178
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

36
36
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

184
184
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

262
262
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

405
405
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

566
566
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

304
304
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

575
575
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws