'Kompany smult: Bayern gaat vol voor superaanwinst'

door
'Kompany smult: Bayern gaat vol voor superaanwinst'

Bayern München is één van de ploegen die vanaf komend weekend aan de slag gaat op het vernieuwde WK voor clubteams. Ondertussen werkt de Duitse kampioen echter ook al naar komend seizoen toe. Zo wordt momenteel jacht gemaakt op een nieuwe flankaanvaller van topniveau.

Bayern heeft een meer dan degelijk eerste seizoen onder Vincent Kompany achter de rug. Het sneuvelde weliswaar vroegtijdig in de Duitse beker en in de kwartfinales van de Champions League toonde Internazionale zich de kwelduivel. Maar uiteindelijk werd de macht wel terug heroverd in de Bundesliga.

Komend seizoen wil een stap voorwaarts zetten onder Kompany en nog langer op drie fronten mee strijden. De selectie moet dus voldoende sterk zijn. Daarvoor kijkt men allereerst intern. Bayern kreeg dit seizoen af te rekenen met een pak blessureleed en recupereert dus verschillende belangrijke krachten. Een aantal van hun verlengde ook al hun contract.

Nieuwe bestemming Wirtz-miljoenen

Maar het is ook de bedoeling om versterking aan de selectie door te voeren. Daarbij stond Florian Wirtz bovenaan de verlanglijst. Het goudhaantje van Bayer Leverkusen werd maandenlang het hof gemaakt en Bayern was zelfs bereid zijn clubrecord qua transfersom te breken voor hem. Maar hij lijkt voor Liverpool FC te kiezen.

Inmiddels heeft de Duitse kampioen het roer echter omgegooid. De een groot deel van de miljoenen die voor Wirtz bestemd waren, wil men nu spenderen aan een nieuwe flankaanvaller van Europees topniveau. Cody Gakpo (Liverpool FC), Koaru Mitoma (Brighton) en Rafael Leao (AC Milan) werden hiervoor al genoemd.

Vizier op PSG gericht

Florian Plettenberg, transferwatcher bij Sky Sports laat nu echter twee nieuwe namen vallen. Zo zou Bradley Barcola als prioriteit gelden. De Franse international won afgelopen seizoen de treble met Paris Saint-Germain. Maar door de winterse komst van Khvicha Kvaratskhelia en ontwikkeling van Désiré Doué, is hij er niet langer zeker van een vaste basisplaats.

Bayern zou momenteel actief aan het onderzoeken zijn of een transfer van Barcola mogelijk is. Indien dat niet het geval blijkt, ligt het plan-B al klaar. Zo zou Nico Williams als belangrijkste alternatief gelden. De Europese kampioen speelt momenteel nog voor Athletic Club, maar lijkt in de zomer een nieuwe stap te gaan zetten.

JOUW MENING TELT:
Bayern hoort nu al bij de favorieten voor de CL van volgend seizoen ...

Meest recent

'De Bruyne naar Napoli: datum medische keuring is bekend'

Het lijkt erop dat we in de komende dagen een einde zullen zien komen aan enkele van de grootste ...

68
68
'Standard heeft miljoenen veil voor Franse prijsschutter'

Standard stelde onlangs Marc Wilmots aan als nieuwe sportief directeur en de voormalige bondscoach ...

70
70
'Here we go: megatransfer Wirtz is helemaal rond'

Het voorbije jaar werd er zeer druk gespeculeerd over waar de toekomst van Florian Wirtz zou gaan ...

73
73
Oranje houdt doelpuntenkermis, Engeland pijnlijk onderuit

Dinsdagavond stonden er weer heel wat interlands op het programma. De twee grootste landen die in ...

129
129
'Pittige discussies: Anderlecht beslist over lot Vandenhaute'

Anderlecht beleefde een zeer woelig seizoen, waarin het drie trainers versleet en het management ...

304
304
'Westerlo stuurt Simons belangrijk signaal over ontslag'

Voor Westerlo bracht het afgelopen seizoen niet helemaal wat ze ervan verwacht hadden. Stilletjes ...

192
192
'Celtic doet bod op verrassende Anderlecht-pion'

Het zal nog een zeer drukke transferzomer worden bij Anderlecht. Paars-Wit dreigt de komende weken ...

292
292
Geen één zonder twee: City heeft volgende topaanwinst beet

Bij Manchester City gaat de revolutie gewoon verder. Nadat er in januari al vier nieuwe spelers ...

62
62
'Eindelijk groen licht: laatste obstakel De Bruyne opgeruimd'

Ook op bijna 34-jarige leeftijd blijft Kevin De Bruyne van goudwaarde voor de Rode Duivels, zo ...

182
182
'Wilmots wil stunten: Standard zet zinnen op topcoach'

Bijna een week na de voorstelling van Ivan Leko bij AA Gent heeft Standard zelf nog steeds geen ...

565
565
'Coucke provoceert: Anderlecht straks in Qatarese handen?'

Het rommelt alweer in de bestuurskamer van RSC Anderlecht, waar Marc Coucke naar verluidt graag af ...

1085
1085
'Club Brugge zet licht op groen voor uitgaande transfer'

Club Brugge kan deze zomer cashen op een resem goudhaantjes, maar daarnaast wordt er ook voor enkele ...

582
582
Renard vist in oude vijver: wordt dit zijn meesterzet?

Anderlecht sleutelt opnieuw aan zijn middenveld en richt deze keer zijn pijlen over de Atlantische ...

343
343
KV Kortrijk maakt zeer knappe transfer wereldkundig

Bij KV Kortrijk staat er heel wat te gebeuren. De Kerels gaan de kern serieus opfrissen en vandaag ...

189
189
Lierse SK maakt fans gelukkig met volgende aanwinst

Lierse SK heeft de ambitie om volgend jaar mee te spelen voor promotie naar de Jupiler Pro League. ...

82
82
'Ngonge verlaat Napoli: eerste club meldt zich'

Cyril Ngonge speelt voorlopig volgend seizoen samen met Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne bij Napoli. ...

96
96
'Anderlecht zet zinnen op volgende verdediger'

Olivier Renard scout volop naar jonge spelers. RSC Anderlecht lijkt vooral spelers onder de 25 jaar ...

248
248
'AA Gent ontvangt bod van 5 miljoen euro'

AA Gent gaat deze mercato heel wat spelers laten gaan. De club hoopt de kas te spijzen met een ...

547
547
Stijnen na verrassende deal met Anderlecht: "Wéér iemand"

Grote verrassing bij RSC Anderlecht. Daar gingen ze vandaag winkelen bij dat andere paars-wit, Patro ...

206
206
Lommel SK stelt bekende naam voor als sportief directeur

Lommel SK heeft vandaag een nieuwe sportief directeur voorgesteld. De Limburgse club uit de ...

52
52
'Coucke velt verdict over exit Vandenhaute bij Anderlecht'

RSC Anderlecht maakte vandaag een paar opvallende wijzigingen aan de technische staf ...

865
865
Standard strikt eerste zomeraanwinst: Genk pikt graantje mee

Er waait een frisse wind bij Standard, waar Marc Wilmots naarstig op zoek is naar versterking. ...

376
376
Anderlecht heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Op de transfermarkt blijkt RSC Anderlecht volop op zoek naar versterking, waarbij de focus vooral op ...

262
262
AA Gent stelt rechterhand Leko voor: lot Milicevic bezegeld?

Alsof ze het hebben afgesproken. Nadat zowel Club Brugge als RSC Anderlecht hun vernieuwde ...

317
317
Nostalgie in Anderlecht: Renard strikt oude bekenden

RSC Anderlecht koos voor stabiliteit door Besnik Hasi langer aan te stellen, maar voor het overige ...

421
421

Meer sportnieuws