'Flick vertrouwt hem niet: Barça eist nú deze transfer'

door
'Flick vertrouwt hem niet: Barça eist nú deze transfer'

FC Barcelona pakte dit seizoen de dubbel in Spanje. In doel kampt coach Hansi Flick echter met grote zorgen. Marc-André ter Stegen keerde terug van een zware blessure, maar de Duitse oefenmeester is plots niet zeker van zijn nummer 1.

Wojciech Szczesny werd uit zijn pensioen gehaald om de blessure van ter Stegen op te vangen. Barça zou naar verluidt ook van plan zijn om het contract van de Pool te verlengen. Het vertrouwen in ter Stegen lijkt volledig verdwenen bij Flick, dat laat het Spaanse Fichajes weten.

LEES OOK: 'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

Toptransfer geëist

Na de blessure van ter Stegen wist de Duitse doelman niet te overtuigen bij FC Barcelona. Flick is het vertrouwen in zijn landgenoot kwijt en Szczesny is geen definitieve oplossing. Sportief Directeur Deco zou al volop bezig zijn met een zomerse knaltransfer. 

Barça wil uitpakken met een nieuwe topdoelman. In de Champions League hielden Donnarumma en Sommer respectievelijk PSG en Inter meermaals recht. Beide clubs bekampen elkaar in de finale van het kampioenenbal. En dat is ook de ambitie van Barça volgend seizoen. 

Duidelijk profiel

De volgende doelman van Barça heeft een duidelijk profiel: een keeper die het allerhoogste niveau aankan. Namen zoals Leo Román en Joan García worden al genoemd. Flick wil komend seizoen op alle fronten meestrijden en vooral de beker met de grote oren is de grote ambitie.

Flick weet alvast welke spelers hij wil volgend seizoen. "Ik weet welke spelers ik voor dit team wil. Ik zal hierover met Deco praten, want we hebben tijd nodig om erover te praten", klonk het duidelijk.

Heeft Barça nood aan een nieuwe doelman?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

0
0
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

57
57
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

39
39
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

94
94
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

230
230
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

96
96
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

264
264
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

96
96
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

159
159
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

135
135
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

233
233
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

555
555
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

137
137
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

250
250
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

63
63
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

204
204
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

153
153
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

321
321
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

287
287
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

147
147
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

332
332
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

248
248
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

254
254
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

946
946

Meer sportnieuws