Transferwending Club Brugge? Jashari krijgt opvallend advies

door
Transferwending Club Brugge? Jashari krijgt opvallend advies

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen, maar wil zeker niet iedereen laten gaan. Zo heeft het bijvoorbeeld de intentie om Ardon Jashari nog een jaartje te houden. En twee prominenten uit zijn eigen land vinden dat allerminst een slecht plan.

De Zwitserse international is in zijn eerste seizoen bij Club uitgegroeid tot één van de absolute steunpilaren in het elftal van coach Nicky Hayen. Ook op Champions League-niveau maakte hij serieus indruk. Heel wat waarnemers rekenen hem al bij de beste middenvelders, en zelfs spelers tout court, in de Jupiler Pro League.

Jashari wordt zelfs al getipt als topfavoriet voor de prijs van 'Speler van het Jaar' in de Belgische competitie. En ondertussen hebben ook heel wat buitenlandse ploegen de Brugse smaakmaker ontdekt. Onder meer Champions League-finalist Paris Saint-Germain zou concrete belangstelling tonen in de middenvelder.

LEES OOK: 'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Te vroeg voor de stap naar PSG

Als de Fransen straks effectief met een miljoenenbod over de brug komt, zal het voor club en speler lastig worden om dat zomaar te weigeren. Maar in eigen land wordt hem nu afgeraden om die stap nu al te zetten. Zo werd de transfersituatie besproken in het programma 'Heimspiel' van 'Blue Sports'. Zowel Mladen Petric (onder meer ex-Fulham, -Dortmund en -HSV) als Alexander Frei (meer dan 80-voudig international van Zwitserland) vinden dat hij beter in Brugge blijft.

Volgens Petric dreigt Jashari immers een wisselspeler te worden in Parijs, wat geen goede zaak voor zijn ontwikkeling zou zijn. "Hij is helemaal ingeburgerd in Brugge, is er één van de absolute leiders en heeft er een geweldig seizoen gedraaid. PSG zou op dit moment de verkeerde stap zijn. Hij zou zoveel verliezen als hij daar op de bank terecht komt", aldus de Zwitserse Kroaat.

Extra verantwoordelijkheden of tussenstap?

Frei is dan weer van mening dat Jashari bij Club nog stappen voorwaarts kan zetten. "Allereerst moet je aan Jashari vragen hoe goed hij zich in Brugge voelt. Welke verantwoordelijkheden kan hij er nog dragen? Maakt hij bijvoorbeeld kans op de aanvoerdersband? In dat geval zou nog één of twee jaar blijven wel eens de juiste keuze kunnen zijn", stelt de ex-spits, die echter ook een tussenstap niet uitsluit. "Bijvoorbeeld naar een Bayer Leverkusen alvorens hij naar de echt top vijf van de wereld gaat."

Jashari blijft in de zomer bij Club Brugge ...

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

83
83
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

163
163
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

79
79
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

147
147
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

317
317
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

131
131
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

317
317
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

114
114
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

171
171
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

156
156
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

242
242
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

621
621
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

153
153
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

264
264
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

223
223
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

108
108
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

339
339
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

297
297
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

355
355
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

258
258
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

268
268

Meer sportnieuws