Anderlecht haalt ex-Rode Duivel en nog 2 ex-profs binnen

door
Anderlecht haalt ex-Rode Duivel en nog 2 ex-profs binnen

Het zijn drukke tijden bij Anderlecht. Er lijkt komende zomer veel te gaan veranderen bij de A-kern en ook op Neerpede is er de voorbije dagen en weken heel wat beweging waar te nemen. Anderlecht is bezig met een volledig nieuwe structuur neer te zetten in zijn opleiding.

Tim Borguet is sinds zijn aanstelling als Chief Academy bezig met een grote hervorming. Daarbij lijkt hij hoog in te zetten op ex-profs. Eerder kon u al lezen dat er met Naïm Aarab, Arnaud Sutchuin en Nicaise Kudimbana drie oude bekenden weggehaald werden bij Union.

Ook Ogunjimi aan de slag bij Anderlecht

Maar daar blijft het niet bij. In Het Laatste Nieuws bevestigt Borguet dat er nog drie andere ex-profs aan de slag gegaan zijn of zullen gaan op Neerpede. Daarbij ook een ex-Rode Duivel, want Marvin Ogunjimi gaat aan de slag als spitsentrainer van de U15 tot U23.

"Hij wordt een detailcoach", beschrijft Borguet de rol van de ex-spits van onder meer Genk, die vijf keer scoorde in zeven interlands. "En moet onze aanvallers nog beter maken." Voorheen was Ogunjimi aan de slag als assistent bij Jong KV Mechelen.

Wuytens en Dimbala worden Talent Coordinator

Daarnaast haalt Borguet ook twee ex-profs binnen als Talent Coordinators. "Zij zullen focussen op de individuele ontwikkeling op en naast het veld van de onze talenten", laat hij weten. Het gaat om Jan Wuytens en Patrick Dimbala.

Wuytens is een ex-verdediger van onder meer PSV en AZ, die laatst aan de slag was als assistent van Wouter Vrancken bij Genk. Dimbala was tijdens zijn spelerscarrière dan weer spits bij onder meer AA Gent, KV Kortrijk, Moeskroen en een handvol Griekse clubs.

POLL: Goede zet voor Neerpede?

Meest recent

Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

66
66
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

38
38
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

61
61
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

151
151
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

88
88
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

247
247
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

166
166
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

129
129
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

206
206
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

198
198
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

151
151
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

86
86
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

121
121
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

118
118
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

166
166
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

215
215
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

232
232
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

87
87
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

261
261

Meer sportnieuws