'Arsenal leert uit fouten en gaat voor forse dubbelslag'

door
'Arsenal leert uit fouten en gaat voor forse dubbelslag'

De titelstrijd in Engeland lijkt al zo goed als beslist. Liverpool breidde vorig weekend zijn voorsprong nog wat verder uit met een zege in de kraker tegen Manchester City, terwijl eerste achtervolger Arsenal pijnlijk onderuit ging tegen West Ham.

De Gunners moeten in de laatste twaalf wedstrijden nog een kloof van elf punten zien te dichten en dat lijkt vrijwel onmogelijk te gaan worden. Ten eerste omdat Liverpool niet veel steken laat vallen, ten tweede ook omdat Arsenal de voorbije weken fel verzwakt werd.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Loïs Openda in stroomversnelling’

Arsenal blunderde door geen spits te halen

Vooral de aanval werd onthoofd door een reeks blessures. Bukayo Saka en Gabriel Martinelli liggen nog enkele weken in de lappenmand en voor Gabriel Jesus en Kai Havertz is het seizoen zelfs al voorbij. Daardoor heeft Mikel Arteta geen diepe spits meer ter beschikking.

Arsenal liet in januari immers na om een spits te kopen en dat blijkt nu een dure vergissing te zijn. Die fout zullen ze geen twee keer maken. Volgens TEAMtalk willen ze in de zomer zelfs twéé spitsen binnenhalen.

Sesko én Watkins in de zomer

Daarvoor zouden ze hun pijlen richten op twee oude doelwitten. Zo zouden ze hun interesse in Benjamin Sesko hernieuwen. Ook in de zomer trok Arsenal al aan de mouw van de Sloveen, maar die tekende toen een nieuw contract bij RB Leipzig. Daarin zou wel een clausule van 65 miljoen euro staan.

Daarnaast zou ook Ollie Watkins nog steeds in beeld zijn. Arsenal legde in januari nog een bod neer voor de Engelse international, maar dat werd toen resoluut afgewezen door Aston Villa. Arsenal zou nog tot 50 miljoen willen gaan voor de 29-jarige.

🔥 Wat iedereen nu leest

Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Jean-Marie Pfaff breekt volledig:
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"

Kan Arsenal nog kampioen worden?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

44
44
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

69
69
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

99
99
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

422
422
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

93
93
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

260
260
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

360
360
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

234
234
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

218
218
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

186
186
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

559
559
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

142
142
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

272
272
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

742
742
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

210
210
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

287
287
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

293
293
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

145
145
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1752
1752
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

100
100

Meer sportnieuws