'Arsenal leert uit fouten en gaat voor forse dubbelslag'

door
'Arsenal leert uit fouten en gaat voor forse dubbelslag'

De titelstrijd in Engeland lijkt al zo goed als beslist. Liverpool breidde vorig weekend zijn voorsprong nog wat verder uit met een zege in de kraker tegen Manchester City, terwijl eerste achtervolger Arsenal pijnlijk onderuit ging tegen West Ham.

De Gunners moeten in de laatste twaalf wedstrijden nog een kloof van elf punten zien te dichten en dat lijkt vrijwel onmogelijk te gaan worden. Ten eerste omdat Liverpool niet veel steken laat vallen, ten tweede ook omdat Arsenal de voorbije weken fel verzwakt werd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

Arsenal blunderde door geen spits te halen

Vooral de aanval werd onthoofd door een reeks blessures. Bukayo Saka en Gabriel Martinelli liggen nog enkele weken in de lappenmand en voor Gabriel Jesus en Kai Havertz is het seizoen zelfs al voorbij. Daardoor heeft Mikel Arteta geen diepe spits meer ter beschikking.

Arsenal liet in januari immers na om een spits te kopen en dat blijkt nu een dure vergissing te zijn. Die fout zullen ze geen twee keer maken. Volgens TEAMtalk willen ze in de zomer zelfs twéé spitsen binnenhalen.

Sesko én Watkins in de zomer

Daarvoor zouden ze hun pijlen richten op twee oude doelwitten. Zo zouden ze hun interesse in Benjamin Sesko hernieuwen. Ook in de zomer trok Arsenal al aan de mouw van de Sloveen, maar die tekende toen een nieuw contract bij RB Leipzig. Daarin zou wel een clausule van 65 miljoen euro staan.

Daarnaast zou ook Ollie Watkins nog steeds in beeld zijn. Arsenal legde in januari nog een bod neer voor de Engelse international, maar dat werd toen resoluut afgewezen door Aston Villa. Arsenal zou nog tot 50 miljoen willen gaan voor de 29-jarige.

Kan Arsenal nog kampioen worden?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

80
80
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

245
245
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

147
147
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

174
174
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

256
256
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

82
82
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

630
630
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

314
314
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

212
212
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

320
320
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

392
392
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

368
368
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

494
494
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

224
224
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

108
108
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

392
392
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

298
298
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

310
310
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws