'Club ruikt goud en slaat transferrecord aan diggelen'

door
'Club ruikt goud en slaat transferrecord aan diggelen'

Club Brugge is misschien wel bezig aan het meest lucratieve seizoen in zijn geschiedenis. Het haalde al 60 miljoen euro aan prijzengeld op in de Champions League, terwijl de sterke prestaties op het kampioenenbal er ook voor zullen zorgen dat in de zomer de kassa stevig zal rinkelen.

Verschillende spelers hebben zich de voorbije maanden op het Europese toneel immers in de kijker weten te spelen, waardoor de clubs uit grote competities voor hen in de kijker staan. In het tweeluik tegen Atalanta schaarde Chemsdine Talbi zich met twee knalprestaties bijvoorbeeld in dat rijtje.

Ook Brighton meldt zich voor Ordoñez

Ook Ardon Jashari was alweer outstanding in Italië, terwijl ook Raphael Onyedika, Maxim De Cuyper, Christos Tzolis en Joel Ordoñez zeer gegeerd zullen zijn na het seizoen. Voor die laatste is de interesse al maandenlang enorm.

De 20-jarige verdediger werd de voorbije maanden al gelinkt aan Chelsea, Aston Villa en Newcastle en aan dat rijtje mag nu ook Brighton toegevoegd worden. De Ecuadoraanse ESPN-journalist Jorge Baravalle meldt dat de Seagulls in Bergamo een mannetje in de tribune hadden om Ordoñez te volgen.

Club aast op transferrecord

Brighon zou de ontwikkeling van Ordoñez van zeer nabij volgen en gezien zijn prestaties lijkt het zeker niet ondenkbaar dat ze in de zomer een bod zullen neerleggen. Ze beschikken alvast over een goed argument om Ordoñez te overtuigen, want zijn landgenoot Moises Caicedo beleefde bij Brighton zijn grote doorbraak.

Ze zullen echter wel zeer diep in de buidel moeten tasten om hem binnen te halen. Volgens Bolavip wil Club met de verkoop van Ordoñez immers het Belgische transferrecord van de tabellen vegen. Dat staat momenteel nog altijd op naam van Charles De Ketelaere, die in 2022 voor 37,5 miljoen euro naar AC Milan trok.

JOUW MENING TELT:
Kan Ordoñez het transferrecord breken?

Meest recent

Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

2
2
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

15
15
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

163
163
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

44
44
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

39
39
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

348
348
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

104
104
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

159
159
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

169
169
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

132
132
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

53
53
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

163
163
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

464
464
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

457
457
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

216
216
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

528
528
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1391
1391
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

95
95
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

137
137
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

174
174
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

102
102
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

609
609
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

192
192

Meer sportnieuws