AC Milan-trainer Massimiliano Allegri roept zijn ploeg op een hecht team te vormen. De oefenmeester meent dat alleen met teamwork wedstrijden gewonnen kunnen worden. Op dit moment zit de club uit Milaan in een lastige fase.
"Voetbal is een teamsport. Als je niet als team speelt, dan verlies je wedstrijden", zei Allegri op de persconferentie in de aanloop naar het Champions League-duel met FC Barcelona. "De fysieke kant van de ploeg is aan de beterende hand. We moeten allemaal met de neuzen dezelfde kant op komen. Milan moet de prestatie van vorig seizoen tegen Barcelona (2-0, red.) zien te herhalen."
"We moeten hun beste eigenschappen zo min mogelijk laten uitkomen en we moeten moedig zijn", gaat Allegri verder. "Doorgaan in deze groep is niet makkelijk en we proberen dinsdag een goed resultaat te boeken. We hebben nu wat consistentie nodig. Barcelona heeft zich verbeterd door de komst van Neymar, omdat hij een van de beste spelers ter wereld is."
"Ze hebben de speelstijl iets gewijzigd en ze hebben voorin nieuwe opties. Geduld zal nodig zijn. Het zal een belangrijke wedstrijd zijn en spelen tegen Barcelona is altijd mooi. Het is de sterkste ploeg op de wereld", aldus Allegri.
LEES OOK:
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder