Duidelijk transferplan Club Brugge: "Pakken zijn gsm af"

door
Duidelijk transferplan Club Brugge:

Club Brugge heeft zich woensdagavond verzekerd van kwalificatie voor de play-offs van de Champions League. Het verloor wel met 3-1 op het veld van Manchester City, maar door de resultaten in de andere wedstrijden eindigde het nog net op de 24ste plaats in de league phase.

Daarvoor mocht het een dankbriefje sturen naar PSG, dat Stuttgart klopte, en Bayern München. Dat won op de openingsspeeldag met 9-2 van Dinamo Zagreb, waardoor Club net een beter doelsaldo had dan de Kroaten.

Club is meteen ook verzekerd van nog eens twee extra wedstrijden in het kampioenenbal. Het mag in februari nog aan de bak tegen Borussia Dortmund of Atalanta met als inzet een ticket voor de achtste finale.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Club laat geen sterkhouders meer vertrekken

In de komende dagen zal de focus echter vooral gaan op het einde van de wintermercato. Daarin zullen er mogelijk nog aanbiedingen komen voor enkele smaakmakers. Andreas Skov Olsen is al vertrokken, terwijl er ook de nodige belangstelling zou zijn voor spelers als Ordoñez, Jashari en Onyedika.

CEO Bob Madou spreekt echter duidelijke taal. "We hebben intussen ook afgesproken dat we de telefoon van Dévy (Director of Football Rigaux, red.) zullen afpakken voor de rest van deze mercato, zodanig dat er niemand meer kan bellen voor onze spelers.", lacht hij bij VTM Nieuws. "We willen onze kern samenhouden om op drie fronten verder te strijden."

Club versterkt alleen volgens plan

Mogelijk zal er wel nog iets bewegen aan inkomende zijde. Na het vertrek van Skov Olsen lijkt een extra flankaanvaller wel nog welkom. Met de transfersom voor de Deen én de bijna 50 miljoen euro die Club al in de Champions League ophaalde, ligt daarvoor een mooi spaarpotje klaar.

Maar Club gaat geen gekke transfers doen. "We zullen ons geld beheren zoals we dat altijd al gedaan hebben. Als we de kern moeten versterken of aanpassingen moeten doen, zullen we dat volgens plan doen", verzekert Madou. 

Zal Club erin slagen zijn kern bijeen te houden?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

12
12
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

37
37
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

95
95
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

173
173
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

192
192
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

51
51
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

382
382
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

48
48
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

101
101
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

411
411
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

131
131
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

204
204
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

152
152
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

160
160
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

341
341
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

481
481
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

662
662
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

218
218
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

279
279
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1041
1041
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

480
480
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

332
332

Meer sportnieuws