Duidelijk transferplan Club Brugge: "Pakken zijn gsm af"

door
Duidelijk transferplan Club Brugge:

Club Brugge heeft zich woensdagavond verzekerd van kwalificatie voor de play-offs van de Champions League. Het verloor wel met 3-1 op het veld van Manchester City, maar door de resultaten in de andere wedstrijden eindigde het nog net op de 24ste plaats in de league phase.

Daarvoor mocht het een dankbriefje sturen naar PSG, dat Stuttgart klopte, en Bayern München. Dat won op de openingsspeeldag met 9-2 van Dinamo Zagreb, waardoor Club net een beter doelsaldo had dan de Kroaten.

Club is meteen ook verzekerd van nog eens twee extra wedstrijden in het kampioenenbal. Het mag in februari nog aan de bak tegen Borussia Dortmund of Atalanta met als inzet een ticket voor de achtste finale.

LEES OOK: Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club laat geen sterkhouders meer vertrekken

In de komende dagen zal de focus echter vooral gaan op het einde van de wintermercato. Daarin zullen er mogelijk nog aanbiedingen komen voor enkele smaakmakers. Andreas Skov Olsen is al vertrokken, terwijl er ook de nodige belangstelling zou zijn voor spelers als Ordoñez, Jashari en Onyedika.

CEO Bob Madou spreekt echter duidelijke taal. "We hebben intussen ook afgesproken dat we de telefoon van Dévy (Director of Football Rigaux, red.) zullen afpakken voor de rest van deze mercato, zodanig dat er niemand meer kan bellen voor onze spelers.", lacht hij bij VTM Nieuws. "We willen onze kern samenhouden om op drie fronten verder te strijden."

Club versterkt alleen volgens plan

Mogelijk zal er wel nog iets bewegen aan inkomende zijde. Na het vertrek van Skov Olsen lijkt een extra flankaanvaller wel nog welkom. Met de transfersom voor de Deen én de bijna 50 miljoen euro die Club al in de Champions League ophaalde, ligt daarvoor een mooi spaarpotje klaar.

Maar Club gaat geen gekke transfers doen. "We zullen ons geld beheren zoals we dat altijd al gedaan hebben. Als we de kern moeten versterken of aanpassingen moeten doen, zullen we dat volgens plan doen", verzekert Madou. 

Zal Club erin slagen zijn kern bijeen te houden?

Meest recent

Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

7
7
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

27
27
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

7
7
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

135
135
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

256
256
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

114
114
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

70
70
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

217
217
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

419
419
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

148
148
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

359
359
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

197
197
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

189
189
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

143
143
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

250
250
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

225
225
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

340
340
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

128
128
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

48
48
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1798
1798
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

243
243
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

317
317
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

319
319
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

41
41
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

165
165

Meer sportnieuws