Duidelijk transferplan Club Brugge: "Pakken zijn gsm af"

door
Duidelijk transferplan Club Brugge:

Club Brugge heeft zich woensdagavond verzekerd van kwalificatie voor de play-offs van de Champions League. Het verloor wel met 3-1 op het veld van Manchester City, maar door de resultaten in de andere wedstrijden eindigde het nog net op de 24ste plaats in de league phase.

Daarvoor mocht het een dankbriefje sturen naar PSG, dat Stuttgart klopte, en Bayern München. Dat won op de openingsspeeldag met 9-2 van Dinamo Zagreb, waardoor Club net een beter doelsaldo had dan de Kroaten.

Club is meteen ook verzekerd van nog eens twee extra wedstrijden in het kampioenenbal. Het mag in februari nog aan de bak tegen Borussia Dortmund of Atalanta met als inzet een ticket voor de achtste finale.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

Club laat geen sterkhouders meer vertrekken

In de komende dagen zal de focus echter vooral gaan op het einde van de wintermercato. Daarin zullen er mogelijk nog aanbiedingen komen voor enkele smaakmakers. Andreas Skov Olsen is al vertrokken, terwijl er ook de nodige belangstelling zou zijn voor spelers als Ordoñez, Jashari en Onyedika.

CEO Bob Madou spreekt echter duidelijke taal. "We hebben intussen ook afgesproken dat we de telefoon van Dévy (Director of Football Rigaux, red.) zullen afpakken voor de rest van deze mercato, zodanig dat er niemand meer kan bellen voor onze spelers.", lacht hij bij VTM Nieuws. "We willen onze kern samenhouden om op drie fronten verder te strijden."

Club versterkt alleen volgens plan

Mogelijk zal er wel nog iets bewegen aan inkomende zijde. Na het vertrek van Skov Olsen lijkt een extra flankaanvaller wel nog welkom. Met de transfersom voor de Deen én de bijna 50 miljoen euro die Club al in de Champions League ophaalde, ligt daarvoor een mooi spaarpotje klaar.

Maar Club gaat geen gekke transfers doen. "We zullen ons geld beheren zoals we dat altijd al gedaan hebben. Als we de kern moeten versterken of aanpassingen moeten doen, zullen we dat volgens plan doen", verzekert Madou. 

Zal Club erin slagen zijn kern bijeen te houden?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

23
23
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

93
93
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

19
19
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

145
145
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

27
27
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

332
332
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

135
135
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

146
146
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

302
302
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

185
185
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

146
146
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

76
76
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

219
219
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

245
245
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

218
218
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

401
401
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

134
134
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

312
312

Meer sportnieuws