Duidelijk transferplan Club Brugge: "Pakken zijn gsm af"

door
Duidelijk transferplan Club Brugge:

Club Brugge heeft zich woensdagavond verzekerd van kwalificatie voor de play-offs van de Champions League. Het verloor wel met 3-1 op het veld van Manchester City, maar door de resultaten in de andere wedstrijden eindigde het nog net op de 24ste plaats in de league phase.

Daarvoor mocht het een dankbriefje sturen naar PSG, dat Stuttgart klopte, en Bayern München. Dat won op de openingsspeeldag met 9-2 van Dinamo Zagreb, waardoor Club net een beter doelsaldo had dan de Kroaten.

Club is meteen ook verzekerd van nog eens twee extra wedstrijden in het kampioenenbal. Het mag in februari nog aan de bak tegen Borussia Dortmund of Atalanta met als inzet een ticket voor de achtste finale.

LEES OOK: Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club laat geen sterkhouders meer vertrekken

In de komende dagen zal de focus echter vooral gaan op het einde van de wintermercato. Daarin zullen er mogelijk nog aanbiedingen komen voor enkele smaakmakers. Andreas Skov Olsen is al vertrokken, terwijl er ook de nodige belangstelling zou zijn voor spelers als Ordoñez, Jashari en Onyedika.

CEO Bob Madou spreekt echter duidelijke taal. "We hebben intussen ook afgesproken dat we de telefoon van Dévy (Director of Football Rigaux, red.) zullen afpakken voor de rest van deze mercato, zodanig dat er niemand meer kan bellen voor onze spelers.", lacht hij bij VTM Nieuws. "We willen onze kern samenhouden om op drie fronten verder te strijden."

Club versterkt alleen volgens plan

Mogelijk zal er wel nog iets bewegen aan inkomende zijde. Na het vertrek van Skov Olsen lijkt een extra flankaanvaller wel nog welkom. Met de transfersom voor de Deen én de bijna 50 miljoen euro die Club al in de Champions League ophaalde, ligt daarvoor een mooi spaarpotje klaar.

Maar Club gaat geen gekke transfers doen. "We zullen ons geld beheren zoals we dat altijd al gedaan hebben. Als we de kern moeten versterken of aanpassingen moeten doen, zullen we dat volgens plan doen", verzekert Madou. 

Zal Club erin slagen zijn kern bijeen te houden?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

14
14
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

30
30
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

63
63
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

19
19
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

30
30
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

375
375
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

64
64
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

76
76
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

236
236
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

203
203
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

362
362
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

171
171
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

42
42
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

197
197
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

155
155
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

246
246
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

228
228
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

203
203
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

300
300
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

367
367
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

198
198

Meer sportnieuws