Liverpool-trainer Brendan Rodgers heeft voor het eerst dit seizoen een zo goed als fitte selectie. Voor het duel met Newcastle United van dit weekend is alleen Philippe Coutinho nog afwezig. De rest van de geblesseerden keerden deze week terug.
"We gaan met onze sterkste selectie van het seizoen naar Newcastle", zei Rodgers op de persconferentie vrijdag. "We worden beter, we groeien namelijk met z'n allen. Ik praat over prestaties, omdat ik niet alleen de drie punten wil. Ik wil ook goed spel zien en een bepaalde manier van spelen. Zo ben ik altijd geweest. Maar ik kan niet negatief zijn over hoe het tot nu toe gaat."
"Als we kijken naar resultaten is het echt top en dit is de meest competitieve competitie ter wereld. Maar het laat wel zien dat er nog veel verbeterpunten zijn in het team, dat we wedstrijden met 3-1 kunnen winnen en dat ik toch wat teleurgesteld ben over de prestatie. Ik kan geen twijfels hebben over de werklust van de spelers, de eerlijkheid en hoe ze elke dag beter willen worden."
"Ik heb een geweldige groep en ik denk dat ze alleen maar beter worden. Dat is waar we op mikken, altijd verbeteren. Als dat ons lukt en als we blijven winnen, dan zal ik natuurlijk tevreden zijn", aldus Rodgers. Liverpool staat momenteel aan kop van de Premier League, samen met Arsenal.