'KRC Genk troeft concurrentie af: toptarget geeft jawoord'

door
'KRC Genk troeft concurrentie af: toptarget geeft jawoord'

Dé prioriteit bij KRC Genk in januari is om de huidige selectie bij elkaar te houden, al hoopt Thorsten Fink toch ook op een aantal gerichte versterkingen. Met stip bovenaan Dimitri de Condé zijn verlanglijst pronkt dan alvast een linksback.

Die vacature staat tenslotte al een tijdje open in de Cegeka Arena, waar Gerardo Arteaga vorig jaar de deur achter zich dichttrok. Genk vond toen nog een tijdelijke oplossing in de vorm van Eduard Sobol, wiens uitleenbeurt evenwel geen vervolg kreeg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge vreest, Anderlecht wil toptalent'

Genk wil Medina

Afgelopen zomer ging De Condé daarom al op zoek naar een nieuwe concurrent voor Joris Kayembe, die uiteindelijk echter niet werd gevonden. Genk hengelde toen vooral lang naar de handtekening van Yaimar Medina, die nu nog steeds in beeld blijkt.

Tenslotte zouden de Limburgers de piste van de 21-jarige Ecuadoraan opnieuw hebben geactiveerd. Intussen wordt er blijkbaar ook vooruitgang geboekt in het dossier, want Het Belang van Limburg maakt zelfs reeds gewag van een persoonlijk akkoord.

Pittig prijskaartje

"De competitieleider is een stapje dichter gekomen bij de transfer van Medina", klinkt het. Zelf zou de de eenmalig international al zijn jawoord hebben gegeven aan Genk, dat er nu weliswaar nog op clubniveau moet uitkomen met Independiente del Valle.

Geen sincure, want met onder meer Porto, Leverkusen en Fenerbahce die op de loer liggen verlangt men daar uiteraard boter bij de vis. De marktwaarde van Medina wordt op 3,5 miljoen geschat, al zou zijn prijskaartje zo wel eens gevoelig hoger kunnen oplopen.

Complex dossier

Afwachten dus of Genk, dat nog volgens de krant zo snel mogelijk wil toeslaan om het pleit te winnen, aan het langste eind trekt in de race om Medina. In de Cegeka Arena wordt de linksback alleszins nog altijd als "een heel complex dossier" bestempeld.

Kayembe is de zwakste schakel bij KRC Genk

Meest recent

Dubbele mokerslag moedig Union: Zware buizen zinderen na

Union speelde in Madrid met lef, durf en karakter — maar niet iedereen haalde zijn niveau. In ...

20
20
Club gelooft het niet: zóveel kan Hayen verdienen bij Celtic

Celtic betaalt zelden kleingeld voor hun T1, maar hoe hoog lag de lat écht bij zijn ...

107
107
GEWELDIGE beelden: Franky Van der Elst doet Flick blozen

Een moment dat niemand zag aankomen — en toch alle harten veroverde. Op de persconferentie ...

44
44
Courtois drijft Nederlanders tot wanhoop: 'Niet normaal!'

Thibaut Courtois bewees dinsdagavond nog maar eens waarom hij tot de absolute wereldtop behoort. ...

57
57
Union mist stunt: 'Antiheld krijgt verrassende boodschap'

Een bittere avond voor Union in de Champions League. De Brusselaars brachten Atlético Madrid ...

63
63
Marc Degryse haalt zwaar fileermes boven: "Ik betwijfel het"

Onze landskampioen Union SG ging met opgeheven hoofd ten onder in Madrid. De Brusselaars dwongen ...

30
30
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen onverwacht relatienieuws

Tien dagen na hun ja-woord delen Aster Nzeyimana (31) en Lize Feryn (32) plots verrassend nieuws. ...

17
17
Gert Verheyen stellig: 'Sleutel tot succes voor Club Brugge'

Clubicoon Gert Verheyen (55) kent als geen ander de magie én de miserie van spelen tegen FC ...

125
125
Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

25
25
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

410
410
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

93
93
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

42
42
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

100
100
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

126
126
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

96
96
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

132
132
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

176
176
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

42
42
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

109
109
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

134
134
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

38
38
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

423
423
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

342
342
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

263
263
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

305
305

Meer sportnieuws