Guardiola dropt plots belangrijk transfernieuws De Bruyne

door
Guardiola dropt plots belangrijk transfernieuws De Bruyne

Manchester City zit dit seizoen in zak en as. De Engelse topclub verliest plots de ene wedstrijd na de andere. Ook zit Pep Guardiola in het hoofd met de transfersituatie rond spelverdeler Kevin De Bruyne.

De Bruyne kampt met een aflopend contract bij Manchester City. De club heeft nog geen contractvoorstel gedaan en verschillende opties liggen al op tafel. Zo lonkt Saudi-Arabië, maar kan KDB ook het gezicht worden van de MLS. San Diego en Inter Miami liggen op vinkenslag. Het Turkse Fenerbahçe hoopt De Bruyne dan weer in Europa te houden.

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Update Guardiola

Het transfergerucht van Fener lijkt het minst waarschijnlijk, maar het kan goed zijn dat De Bruyne Man City op het einde van het seizoen zal verlaten. Op een persconferentie kwam Guardiola met een belangrijke update over de toekomst van De Bruyne. “Het is volledig aan de club. Dit is niet mijn zaak”, hield Guardiola nog de boot af.

Maar vervolgens legde Guardiola toch de druk bij Man City én De Bruyne. “Het hangt allemaal af hoe hij zal presteren tot het einde van het seizoen, zijn leeftijd en nog andere zaken. Ik denk dat de club er zeker over moet nadenken.” De Spaanse oefenmeester lijkt aldus te hinten dat hij langer wil samenwerken met de Rode Duivel.

Inleveren of transfer?

Als De Bruyne langer bij Man City wil blijven zal hij toch moeten inleveren. Momenteel is de middenvelder de grootverdiener bij de club, maar door zijn leeftijd zal de club een lager salaris aanbieden. Het is nog maar de vraag of KDB daar akkoord met zal gaan.

De Bruyne hintte in het verleden al naar een lucratieve transfer. De afgelopen seizoenen kampte hij al met veel blessureleed en KDB wil in de herfst van zijn carrière nog snel cashen. Daarmee lijken de opties Saudi-Arabië en de Verenigde Staten aantrekkelijker. De Bruyne kan alvast onderhandelen met nieuwe clubs.

Vind jij dat De Bruyne bij Man City moet blijven?

Meest recent

'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

7
7
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

41
41
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

164
164
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

224
224
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

37
37
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

154
154
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

147
147
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

66
66
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

139
139
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

53
53
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

136
136
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

184
184
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

239
239
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

370
370
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

145
145
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

75
75
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

211
211
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

188
188
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

108
108
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

463
463
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

174
174
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

241
241
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

176
176

Meer sportnieuws