'Gift Orban heeft gedroomde transfer eindelijk beet'

159 stemmen
'Gift Orban heeft gedroomde transfer eindelijk beet'

Een jaar geleden liet AA Gent zijn kassa stevig rinkelen door Malick Fofana en Gift Orban te verkopen aan Olympique Lyon. In Frankrijk is het de twee goudhaantjes echter zeer verschillend vergaan. Daar waar Fofana de voorbije maanden hoge ogen gooide, is Orban op het achterplan verdwenen.

De 22-jarige spits raakte dit seizoen niet verder dan vijf wedstrijden voor Lyon, waarin hij twee keer scoorde. Zijn laatste speelminuten dateren al van begin november, in de Ligue 1 kwam hij zelfs al sinds eind september niet meer in actie.

LEES OOK: 'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Orban heeft transfer bijna beet

Een transfer drong zich dan ook op, ook omdat Lyon met grote financiële problemen kampt en dus de centen van een verkoop wel kan gebruiken. Het lijkt erop dat Orban nu ook snel een nieuwe uitdaging beet zal hebben.

De voorbije weken werd de Nigeriaan al gelinkt aan Hoffenheim en nu komt transfergoeroe Fabrizio Romano met het nieuws dat de overgang zo goed als rond is. De clubs hebben een akkoord bereikt, enkel met Orban moeten de laatste details nu nog uitgeklaard worden.

AA Gent kijkt aandachtig toe

In de Bundesliga moet hij nu zijn carrière weer zien te lanceren. Hoffenheim kan de goals van Orban wel gebruiken, want na vijftien speeldagen staat het pas op de vijftiende plaats. Daarmee blijft het maar net boven de degradatiestreep.

Bij AA Gent zullen ze het dossier ook met aandacht volgen, want de Buffalo's hebben recht op een percentage van de eventuele meerwaarde bij een doorverkoop. Het wordt voor hen dus uitkijken hoeveel Lyon nog kan vangen.

Zal Orban in Duitsland weer ontploffen?

Meest recent

Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

10
10
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

71
71
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

264
264
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

327
327
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

291
291
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

425
425
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

118
118
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

146
146
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

83
83
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

85
85
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

180
180
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

291
291
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

642
642
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

160
160
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

86
86
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

278
278
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

419
419
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

300
300
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

236
236
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

393
393
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

645
645

Meer sportnieuws