'Overmars heeft beet: Antwerp rondt transferdeal af'

door
'Overmars heeft beet: Antwerp rondt transferdeal af'

Een jaar geleden cashte Antwerp halfweg het seizoen op Arthur Vermeeren, terwijl onder andere Michael Frey en Sam Vines werden gedumpt. Ook nu lijkt er uitgaand verkeer op til op de Bosuil. Daar staat Marc Overmars alvast op het punt om een eerste deal af te ronden.

Behoudens een niet te weigeren bod is het dit keer allicht niet de bedoeling van de directeur voetbalzaken, zelf terug uit schorsing, om opnieuw sterkhouders te laten vertrekken. Hoewel de selectie van Jonas De Roeck nu al niet bijster breed oogt mogen er wel een aantal overbodige pionnen andere oorden opzoeken.

Butez verlaat Antwerp

Zo zou Antwerp na een halfjaar al bereid zijn om afscheid te nemen van Ayrton Costa, die zijn prijskaartje van een slordige 2,5 miljoen niet kon rechtvaardigen. Daarnaast zit het stamnummer één nog altijd opgescheept met Jean Butez, die ondanks zijn staat van verdienste plaats moest ruimen voor Senne Lammens.

De voorbije maanden bleef de 29-jarige doelman zich naar verluidt voorbeeldig gedragen, maar uiteraard hopen alle partijen dat er in januari eindelijk een oplossing uit de bus valt. De interesse in Butez lijkt alvast toe te nemen, want nadat hij eerder reeds aan Como werd gelinkt zou nu ook Lens hem willen inlijven.

Overmars zoekt vervanger

Meer nog: volgens de Italiaanse journalist Orazio Accomando, onder meer werkzaam bij de lokale tak van DAZN, hebben de Fransen het pleit om hun landgenoot ondertussen al gewonnen. '"Como mag fluiten naar de komst van Butez, die richting Lens verhuist", klinkt het. Een eventueel prijskaartje wordt niet vermeld.

Butez zijn marktwaarde wordt op vier miljoen geschat, maar vermits hij op een zijspoor zit en volgende zomer zijn laatste contractjaar ingaat zou het straf onderhandeld zijn van Overmars mocht hij nog zulk een bedrag in de wacht slepen. Zelf gaat de Great Old sowieso op zoek naar nieuwe back-up tussen de palen.

POLL: Wie is volgens u vandaag een betere doelman?

Meest recent

Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

0
0
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

82
82
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

88
88
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

70
70
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

45
45
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

71
71
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

86
86
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

149
149
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

180
180
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

78
78
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

231
231
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

60
60
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

56
56
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

244
244
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

445
445
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

170
170
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

309
309
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

173
173

Meer sportnieuws