'Anderlecht en Club Brugge lopen blauwtje in januari'

300
'Anderlecht en Club Brugge lopen blauwtje in januari'

Club Brugge en Anderlecht zijn niet alleen aartsrivalen op het veld, ook op de transfermarkt bonden beide geregeld de strijd met mekaar aan. Zo zou momenteel zowel Blauw-Zwart als Paars-Wit nog steeds belangstelling hebben in Alvyn Sanches, die vorige zomer al op de radar stond in Westkapelle en Neerpede. De kans dat hij na nieuwjaar in België te bewonderen valt oogt momenteel echter niet bijster groot.

Lokale media in Zwitserland melden namelijk dat hun 21-jarige landgenoot met Portugese roots "zeer waarschijnlijk" in januari nog bij zijn huidige werkgever zal blijven. Sanches is momenteel aan de slag bij Lausanne Sport, waar hij tot dusver reeds goed was voor 23 goals en 10 assists in 105 optredens. Cijfers die de middenvelder blijkbaar nog wat wil opkrikken. In gesprek met Sky-Sport geeft hij aan ook zelf het seizoen daar nog te willen volmaken.

LEES OOK: Anderlecht-fans maken statement na pandoering in Gent

Pittig prijskaartje

"Mijn carrièreplan is vrij eenvoudig. Ik wil het seizoen hier nog uitdoen om dan een volgende tussenstap te zetten op weg naar het hoogste niveau", klinkt het. In dat opzicht lijken Club en Anderlecht wel degelijk in aanmerking te komen, zij het dus pas na het seizoen. Vermits hij dan zijn laatste contractjaar ingaat bij Lausanne, die hij nog tevens de titel wil bezorgen alvorens te vertrekken, valt Sanches misschien wel voor een schappelijk prijsje op te pikken.

Alhoewel. Hoewel de linkspoot zijn marktwaarde momenteel op vier miljoen wordt geschat neemt Lausanne geen genoegen met dat bedrag. "Afgelopen zomer mikten we op vier à zes miljoen, maar tegenwoordig ligt zijn prijskaartje hoger", verklapt sportief directeur Stéphane Henchoz. Naar verluidt hoopt hij nog zeven à acht miljoen te vangen voor het goudhaantje, die zijn verbintenis wel weigert te verlengen én recent al van zaakwaarnemer veranderde.

Club vs. RSCA

"We willen er alles aan doen om hem te overtuigen om nog een halfjaar hier te blijven en dan pas naar het buitenland te vertrekken. Ik ben optimistisch dat we daarin zullen slagen", benadrukt de sportief directeur van Lausanne, die weliswaar niks durft uitsluiten. "Dankzij onze eigenaar hebben wij geen mes in de keel en hoeven we Alvyn deze winter niet koste wat het kost te verkopen. Als hij wil vertrekken en het aanbod is eerlijk, dan praten we."

Zo overweegt hij om een deal te sluiten waarbij de jeugdinternational eerst nog wordt verhuurd. "In de gesprekken die met bepaalde clubs zijn gestart, is dit een optie die wordt overwogen. Er zijn zeer goede Europese clubs naar ons gekomen, we hebben onze voorwaarden gegeven, maar het is aan hem om te beslissen of hij wil vertrekken of niet", besluit Henchoz. Ook onder meer Como, Fiorentina, Lazio en Leeds worden genoemd als gegadigden.

Wie maakt het meest kans op Sanches?

Meest recent

Doku en De Cuyper bikkelen: bekerconfrontatie wordt thriller

Wat een zenuwslopende avond voor Jeremy Doku en Maxim De Cuyper! Manchester City en Brighton moesten ...

2
2
Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Hein Vanhaezebrouck heeft bij Play Sports wel vaker een opvallende kijk op het voetbal. De analist ...

5
5
Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Kevin De Bruyne beleefde vanavond bij Napoli een wedstrijd met twee gezichten. De Rode Duivel begon ...

3
3
Straffe stoot van Mbangula: "Hopelijk niet de laatste"

Na een veelbelovende start van zijn carrière bij Juventus had Samuel Mbangula het de laatste ...

5
5
Overmars duikt plots op: de rel die zijn carrière veranderde

Marc Overmars was jarenlang een van de grootste namen in het Nederlandse voetbal. Bij Ajax groeide ...

32
32
Club Brugge mag nu al dromen van stevige CL-opsteker

Voor Club Brugge is de Champions League de laatste jaren het favoriete speelterrein geworden. ...

70
70
Kompany is weer thuis: Bayern maakt diagnose bekend

Er heersten de voorbije dagen grote zorgen over de gezondheid van Vincent Kompany. Onze landgenoot ...

108
108
OHL Women beleeft weer zwarte avond in Champions League

Het lijkt niet de campagne van OHL Women te gaan worden in de Champions League. Nadat ze nog ...

48
48
Sensatie in San Siro: Mbangula velt Milan met hattrick

AC Milan heeft woensdagavond een zeer slechte zaak gedaan in de Italiaanse titelstrijd. Het leed ...

48
48
"Tielemans zal spijt hebben van zijn keuze voor Man Utd"

Komend weekend wacht Manchester United in de Premier League een lastige verplaatsing naar Chelsea en ...

67
67
Cristiano Ronaldo valt alsnog in prijzen op Gouden Bal

Hij beschouwt zichzelf nog altijd als wellicht de beste speler ter wereld, maar de rest van de ...

44
44
Anderlecht-fans maken statement na pandoering in Gent

Anderlecht lijkt weer op de rand van een crisis te staan nadat het vorig weekend een 4-0 om de oren ...

245
245
'Mignolet schiet in actie voor revelatie Standard'

Standard gaat door een moeilijke periode, want het leed vorig weekend in Genk al zijn vierde ...

136
136
Club zet nieuwe stap in CL en doet monden openvallen

Club Brugge wist de voorbije twee seizoenen telkens net de league phase van de Champions League te ...

490
490
Geen Stassin of Vermant: "Hij wordt de spits van Duivels"

Romelu Lukaku komt bij Fenerbahçe dit seizoen weinig aan spelen toe en is ondertussen ook al ...

204
204
Verheye ziet nog één manco bij de Spor: "Dan rustig seizoen"

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen Beerschot, dat ...

40
40
FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

De voorbije transferzomer bracht heel wat toptransfers, maar ook enkele grote deals die uiteindelijk ...

31
31
Jong Genk zal balen na heenmatch in Youth League

De voorbije weken maakte Club NXT alweer indruk in de Youth League door een zeven op negen te ...

136
136
Deschacht opnieuw onder vuur: "Moet hij ons belachelijk maken?"

Olivier Deschacht kreeg de voorbije tijd heel wat kritiek nadat hij in de podcast Ongefilterd liet ...

190
190
Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Harry Kane heeft met het winnen van de Gouden Bal de ultieme erkenning gekregen voor zijn ...

104
104
Voorzitter Bayern schetst heel opvallend beeld over Kompany

Vincent Kompany heeft al heel veel indruk gemaakt bij Bayern München. Dat blijkt uit de lovende ...

225
225
'Westerlo wil uitpakken met volgende knaltransfer'

KVC Westerlo is zeer goed bezig en de Kemphanen hebben er op het eerste zicht wel een goede mercato ...

97
97
OH Leuven voor cruciaal duel: "Winnen is een must"

In het vrouwenvoetbal staat OH Leuven voor een cruciaal duel in de Champions League. Ze nemen het ...

8
8
Barça-Real zindert na: spelleiding ging in de fout

De Spaanse scheidsrechterscommissie CTA heeft toegegeven dat João Cancelo tijdens de ...

55
55
'Waanzinnig bod van Europese topclub op Alvarez'

Gaat Julian Alvarez Arsenal dan toch verlaten in 2027? De Argentijnse aanvaller was graag naar FC ...

50
50

Meer sportnieuws