Hasi kondigt transfers aan bij KV Mechelen

door
Hasi kondigt transfers aan bij KV Mechelen

KV Mechelen lijkt dit seizoen opnieuw een gooi te zullen doen naar een ticket voor de Champions' Play-Off. Na een één op negen zijn ze wel uit de top zes getuimeld en dus zullen ze nog hun werk hebben om dat deze keer wél over de streep te trekken.

Voor de winterstop wachten nog wedstrijden tegen Westerlo en Standard om de voeling met de top zes niet te verliezen. Daarna hoopt Besnik Hasi over de nodige versterkingen te kunnen beschikken. De trainer kondigt aan dat KV Mechelen de transfermarkt op zal trekken.

LEES OOK: ‘Oplossing in chaos bij Anderlecht: Hasi vindt sleutel’

Hasi wil versterking bij KV Mechelen

"De club weet op welke plekken we absoluut versterking nodig hebben", zegt hij daarover bij Het Laatste Nieuws. "Je hoeft ook misschien geen genie te zijn om te zien waar onze problemen zich situeren. De transferperiode van in de zomer moeten we proberen recht te zetten in januari. Dan heb ik het over het soort spelers en over de fitheid van de spelers."

De prioriteiten zouden daarbij een linkerflankspeler en de defensie zijn. Op die eerste positie is er geen waardig alternatief voor de momenteel geblesseerde Foulon, terwijl achterin de spoeling dun is. Malinwa haalde in de zomer wel Van Cleemput en Vanheusden, maar zij waren vaker geblesseerd dan fit. Die laatste komt dit seizoen wellicht zelfs niet meer in actie.

Hopen op snelle transfers

Hasi hoopt zo snel mogelijk over zijn nieuwe aanwinsten te kunnen beschikken om zo goed mogelijk te kunnen strijden voor de top zes. Maar tegelijk beseft de trainer dat hij wellicht geduld zal moeten hebben.

"Ik weet dat mijn sportief directeur met enkele dossiers bezig is. Ik hoop de nieuwe spelers begin januari hier te hebben, maar in het voetbal weet je dat dat niet gemakkelijk is. Daarvoor is een club als KV Mechelen niet slagkrachtig genoeg", weet hij immers.

Heeft KV Mechelen in de zomer goede transfers gedaan?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

33
33
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

17
17
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

43
43
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

23
23
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

156
156
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

35
35
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

46
46
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

62
62
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

26
26
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

188
188
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

159
159
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

85
85
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

71
71
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

163
163
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

197
197
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

48
48
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

60
60
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

87
87
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

852
852
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

164
164
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

295
295
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

85
85
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

275
275
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

73
73
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

292
292

Meer sportnieuws