'OHL krijgt enorme tegenslag in trainerszoektocht'

door
'OHL krijgt enorme tegenslag in trainerszoektocht'

Er staat momenteel een trainersvacature open in de Jupiler Pro League, want onlangs werd Oscar Garcia de derde coach die dit seizoen de laan uitgestuurd werd in ons land. De Spanjaard werd aan de deur gezet door OH Leuven, omdat de resultaten tegenvielen en de relatie met het bestuur verzuurd was.

Nog geen witte rook over trainer OHL

De timing van dat ontslag was wel opvallend, want OHL zette Garcia buiten op het einde van de interlandbreak, amper twee dagen voor de wedstrijd tegen Union van vorige zondag. Academy Manager Hans Somers moest daardoor in allerijl overnemen in afwachting van een opvolger.

Daarvoor vielen al snel de namen van Karel Geraerts, Steven Defour, Johan Van Rumst en Edward Iordanescu. OHL besliste echter al snel dat het niet voor een Belg zou gaan en stelde een shortlist op met drie buitenlandse namen. Dinsdag of woensdag werd er witte rook verwacht aan Den Dreef.

Deal met nieuwe coach springt op nippertje af

Die bleef echter uit en Het Nieuwsblad weet nu ook waarom. OHL zou namelijk een volledige deal gehad hebben met één van de kandidaten op zijn shortlist, maar die is op het laatste moment nog afgesprongen. De nieuwe trainer was naar verluidt zelfs al op weg naar Leuven, maar een andere club zou de deal nog gekaapt hebben.

Dat is een tegenvaller voor OHL, waardoor interimaris Somers ook zondag tegen Anderlecht nog de honneurs zal moeten waarnemen. OHL is wel meteen doorgeschakeld en zou al met de volgende naam op de shortlist onderhandelen. Het is de bedoeling dat die zaterdag voorgesteld kan worden en dan zondag vanuit de tribune zijn nieuwe werkgever kan volgen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt

Zal OHL volgend weekend al zijn coach hebben?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

44
44
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

69
69
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

99
99
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

422
422
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

93
93
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

260
260
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

360
360
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

234
234
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

218
218
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

186
186
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

559
559
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

142
142
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

272
272
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

742
742
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

210
210
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

287
287
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

293
293
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

145
145
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1752
1752
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

100
100

Meer sportnieuws