Aast JPL-coach op ontslag? “Hij wil de jackpot mee”

door
Aast JPL-coach op ontslag? “Hij wil de jackpot mee”

Oud-Heverlee Leuven speelde afgelopen JPL-speeldag 1-1 gelijk tegen Dender en aanvaller Chukwubuikem Ikwuemesi miste een enorme kans. Coach Oscar Garcia was na afloop snoeihard en deed onder meer zijn beklag over de transfers bij OHL.

Bij Extra Time vonden ze de uitspraken van de Spanjaard erg bizar. Ikwuemesi scoorde tegen Charleroi nog knappe goals, maar deze keer ging het mis tegen Dender. Na de match sprak Garcia duidelijke taal. “Ik zou graag een spits hebben die meer dan 10 goals kan maken in een seizoen, maar zo'n aanvaller is te duur voor ons. Het is ook niet makkelijk om 8 à 9 vertrokken spelers te vervangen." De analisten van Extra Time keken met grote ogen.

LEES OOK: Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

Vreemde reactie

Volgens Peter Vandenbempt heeft Garcia geen reden tot klagen dit seizoen. "Van die vertrekkers wilden ze toch graag af bij OHL. Vorig jaar had Garcia reden tot klagen, wat hij overigens 3 keer per week deed. Maar dit jaar heben ze een zeer degelijke ploeg om een competitieve middenmoter te zijn. Ze hadden al meer punten kunnen hebben, maar zijn uitspraak slaat nergens op. Dit is zeer motiverend voor de ploeg", aldus een cynische Vandenbempt.

Frank Boeckx noemde de uitspraken een ‘menselijke fout’ van Garcia en volgens Vandenbempt is OHL weldegelijk tevreden over de Spanjaard. "Ik denk dat ze bij OHL wel tevreden zijn over hun coach. We horen goeie dingen over hem, maar nogmaals: dit slaat nergens op”, citeert Sporza de analist.

Ontslag gezocht?

Filip Joos ging echter nog een stapje verder en opperde dat Garcia achter een ontslag aan het zoeken is. "José Mourinho parkeerde de bus. Deze coach gooit zijn speler eronder. Heb je niet het gevoel dat hij hiermee zegt: ontsla me en geef me de jackpot mee. Als je dit als bestuur hoort, denk je toch: waar zijn we mee bezig?"

Denk jij dat Oscar Garcia ontslagen wil worden bij OHL?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

28
28
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

25
25
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

87
87
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

93
93
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

62
62
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

172
172
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

170
170
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

32
32
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

354
354
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

221
221
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

466
466
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

424
424
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

450
450
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

141
141
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

249
249
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

320
320
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

497
497
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

522
522
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

665
665

Meer sportnieuws