Aast JPL-coach op ontslag? “Hij wil de jackpot mee”

door
Aast JPL-coach op ontslag? “Hij wil de jackpot mee”

Oud-Heverlee Leuven speelde afgelopen JPL-speeldag 1-1 gelijk tegen Dender en aanvaller Chukwubuikem Ikwuemesi miste een enorme kans. Coach Oscar Garcia was na afloop snoeihard en deed onder meer zijn beklag over de transfers bij OHL.

Bij Extra Time vonden ze de uitspraken van de Spanjaard erg bizar. Ikwuemesi scoorde tegen Charleroi nog knappe goals, maar deze keer ging het mis tegen Dender. Na de match sprak Garcia duidelijke taal. “Ik zou graag een spits hebben die meer dan 10 goals kan maken in een seizoen, maar zo'n aanvaller is te duur voor ons. Het is ook niet makkelijk om 8 à 9 vertrokken spelers te vervangen." De analisten van Extra Time keken met grote ogen.

LEES OOK: Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

Vreemde reactie

Volgens Peter Vandenbempt heeft Garcia geen reden tot klagen dit seizoen. "Van die vertrekkers wilden ze toch graag af bij OHL. Vorig jaar had Garcia reden tot klagen, wat hij overigens 3 keer per week deed. Maar dit jaar heben ze een zeer degelijke ploeg om een competitieve middenmoter te zijn. Ze hadden al meer punten kunnen hebben, maar zijn uitspraak slaat nergens op. Dit is zeer motiverend voor de ploeg", aldus een cynische Vandenbempt.

Frank Boeckx noemde de uitspraken een ‘menselijke fout’ van Garcia en volgens Vandenbempt is OHL weldegelijk tevreden over de Spanjaard. "Ik denk dat ze bij OHL wel tevreden zijn over hun coach. We horen goeie dingen over hem, maar nogmaals: dit slaat nergens op”, citeert Sporza de analist.

Ontslag gezocht?

Filip Joos ging echter nog een stapje verder en opperde dat Garcia achter een ontslag aan het zoeken is. "José Mourinho parkeerde de bus. Deze coach gooit zijn speler eronder. Heb je niet het gevoel dat hij hiermee zegt: ontsla me en geef me de jackpot mee. Als je dit als bestuur hoort, denk je toch: waar zijn we mee bezig?"

Denk jij dat Oscar Garcia ontslagen wil worden bij OHL?

Meest recent

Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

29
29
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

40
40
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

46
46
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

98
98
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

101
101
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

192
192
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

58
58
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

267
267
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

193
193
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

358
358
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

208
208
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

215
215
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

205
205
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

139
139
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

284
284
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

214
214
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

360
360
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

666
666
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

193
193
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

105
105
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

1121
1121
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

409
409
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

368
368
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

917
917
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

159
159

Meer sportnieuws