Aast JPL-coach op ontslag? “Hij wil de jackpot mee”

door
Aast JPL-coach op ontslag? “Hij wil de jackpot mee”

Oud-Heverlee Leuven speelde afgelopen JPL-speeldag 1-1 gelijk tegen Dender en aanvaller Chukwubuikem Ikwuemesi miste een enorme kans. Coach Oscar Garcia was na afloop snoeihard en deed onder meer zijn beklag over de transfers bij OHL.

Bij Extra Time vonden ze de uitspraken van de Spanjaard erg bizar. Ikwuemesi scoorde tegen Charleroi nog knappe goals, maar deze keer ging het mis tegen Dender. Na de match sprak Garcia duidelijke taal. “Ik zou graag een spits hebben die meer dan 10 goals kan maken in een seizoen, maar zo'n aanvaller is te duur voor ons. Het is ook niet makkelijk om 8 à 9 vertrokken spelers te vervangen." De analisten van Extra Time keken met grote ogen.

LEES OOK: Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Vreemde reactie

Volgens Peter Vandenbempt heeft Garcia geen reden tot klagen dit seizoen. "Van die vertrekkers wilden ze toch graag af bij OHL. Vorig jaar had Garcia reden tot klagen, wat hij overigens 3 keer per week deed. Maar dit jaar heben ze een zeer degelijke ploeg om een competitieve middenmoter te zijn. Ze hadden al meer punten kunnen hebben, maar zijn uitspraak slaat nergens op. Dit is zeer motiverend voor de ploeg", aldus een cynische Vandenbempt.

Frank Boeckx noemde de uitspraken een ‘menselijke fout’ van Garcia en volgens Vandenbempt is OHL weldegelijk tevreden over de Spanjaard. "Ik denk dat ze bij OHL wel tevreden zijn over hun coach. We horen goeie dingen over hem, maar nogmaals: dit slaat nergens op”, citeert Sporza de analist.

Ontslag gezocht?

Filip Joos ging echter nog een stapje verder en opperde dat Garcia achter een ontslag aan het zoeken is. "José Mourinho parkeerde de bus. Deze coach gooit zijn speler eronder. Heb je niet het gevoel dat hij hiermee zegt: ontsla me en geef me de jackpot mee. Als je dit als bestuur hoort, denk je toch: waar zijn we mee bezig?"

Denk jij dat Oscar Garcia ontslagen wil worden bij OHL?

Meest recent

'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

22
22
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

33
33
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

105
105
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

43
43
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

72
72
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

30
30
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

224
224
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

164
164
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

224
224
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

247
247
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

118
118
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

241
241
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

932
932
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

97
97
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

50
50
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

115
115
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

604
604
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

247
247
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

663
663
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

185
185
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

250
250
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

701
701
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

867
867

Meer sportnieuws