Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

door
Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

In de Serie A won Napoli gisteren na een matige match, maar de drie punten waren heel belangrijk. Vanavond stond om 18u de topper tussen Inter en Juventus op het programma en beiden konden dus maar best winnen. Het Italiaanse topduel was een bijzonder aangenaam kijkstuk dat op 4-4 eindigde.

LEES OOK: WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Heerlijke eerste helft

Voor Inter was het alvast een goed begin van de match, want na een kwartier kregen ze een strafschop. Zielinski zette zich achter de bal en trapte zo al snel de 1-0 tegen de netten. Juventus moest dus al snel achtervolgen. Maar na een goede aanval wisten ze een viertal minuten later via Vlahovic de 1-1 in doel te tikken. Een leuk begin van de match.

De Oude Dame wist de bakens helemaal te verzetten. Conceiçao pakte uit met een leuke dribbel en bediende Weah, die de 1-2 binnentikte. En het spektakel bleef duren, want Inter liet zich niet kisten. Ervaren rot Mikhytarian wist na 35 minuten in doel te knallen. Een heerlijke Italiaanse topper en het werd nog gekker.

Juventus recht de rug

Inter kreeg immers al snel een tweede strafschop na een zeer domme fout van Kalulu. Zielinski mocht zich weer achter de bal zetten en de ex-speler van Napoli schoot het leer strak in de hoek: 3-2. San Siro barste uit zijn voegen. 

Na de pauze ging Inter helemaal weglopen van Juventus, want Dumfries zorgde al snel voor de 4-2. De doodsteek voor de club uit Turijn? Zo leek het alvast, want zij konden nadien geen vuist meer maken. Al kon alles in deze match, want Yildiz scoorde uit het niets de 4-3. Nog twintig minuten te gaan en jawel hoor, Yildiz maakt er 4-4 in de 83ste minuut. WAT EEN WEDSTRIJD!

Daar bleef het bij. 

Gaat Juventus dit jaar de titel grijpen?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

75
75
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

122
122
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

100
100
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

207
207
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

99
99
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

348
348
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

208
208
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

78
78
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

285
285
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

301
301
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

120
120
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

233
233
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

189
189
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

242
242
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

132
132
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

432
432
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

171
171
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

153
153
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

73
73
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

172
172
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

274
274
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

78
78
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

439
439

Meer sportnieuws