'Sensationele nieuwe coach voor Real Madrid in 2025'

door
'Sensationele nieuwe coach voor Real Madrid in 2025'

Met de komst van Kylian Mbappé hoopt Real Madrid ook de komende jaren het Spaanse en Europese voetbal verder te domineren. Terwijl er dus een nieuw tijdperk aanbreekt in Bernabéu lijkt een andere glorieperiode op zijn laatste benen te lopen.

Tenslotte lijkt Carlo Ancelotti bezig aan zijn laatste maanden bij de Spaanse grootmacht. Nadat hij er tien jaar geleden al eens aan de slag was keerde de 65-jarige Italiaan drie jaar geleden terug naar Madrid, waar hij sindsdien de prijzenkast nog wat verder aanvulde.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Ancelotti out bij Real?

Na twee landstitels en evenveel eindzeges in de Champions League lijkt Ancelotti het echter stilaan voor bekeken te willen houden. Hoewel hij nog tot medio 2026 vastligt bij Los Blancos wordt er alsmaar meer gespeculeerd over een vertrek van de coach na dit seizoen.

Mocht het zover komen is het volgens Fichajes alvast duidelijk wie bovenaan Florentino Pérez zijn verlanglijst staat. Hij zou Xabi Alonso namelijk als de ideale vervanger voor Ancelotti beschouwen. Niet toevallig na zijn uitstekende prestaties met Bayer Leverkusen.

Pérez wil Xabi Alonso

Niet alleen bleven de Duitsers ongeslagen in eigen land, daarnaast bereikten ze ook de finale van de Europa League. Bovendien heeft Xabi Alonso een verleden in Bernabéu: In zijn actieve carrière vertoefde de Spanjaard er vijf seizoenen en kwam hij 236 keer in actie.

Wie weet keert de 42-jarige trainer straks dus terug door de grote poort. Pérez zou alleszins helemaal overtuigd zijn en er vastbesloten op aandringen om zijn favoriete kandidaat in huis te halen. Meer nog: de gesprekken daaromtrent zijn naar verluidt zelfs al aangevat.

Bayern ving al bot

Zelf maakte Xabi Alonso nooit een geheim van zijn wens om ooit opnieuw bij Real Madrid aan de slag te gaan. Al wees hij uit toewijding aan zijn huidige werkgever, waar hij over een tweejarig contract beschikt, zopas met Bayern München wel nog een andere ex-club af.

🚀

Xabi Alonso hoort bij Real Madrid

Meest recent

AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

0
0
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

63
63
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

34
34
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

70
70
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

130
130
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

130
130
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

116
116
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

48
48
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

63
63
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

78
78
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

112
112
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

101
101
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

459
459
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

288
288
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

68
68
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

139
139
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

339
339
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

440
440
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

134
134
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

142
142
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

207
207
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

405
405
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

79
79
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

464
464

Meer sportnieuws