'Man City kiest opvolger De Bruyne: 150 miljoen euro'

door
'Man City kiest opvolger De Bruyne: 150 miljoen euro'

Het zou zomaar kunnen dat er bij Manchester City een revolutie op til staat. Er komt sowieso al een nieuwe technisch directeur en de kans lijkt ook alsmaar groter dat Pep Guardiola in de zomer zal vertrekken. Ook achter de toekomst van Kevin De Bruyne blijven vraagtekens staan.

De Rode Duivel is evenzeer einde contract volgende zomer. Hij zal dan bovendien al 34 jaar oud zijn en het voorbije anderhalf jaar kampte hij ook alsmaar vaker met blessures. Daardoor wordt er getwijfeld of een contractverlenging voor City nog een absolute priorite zal zijn.

LEES OOK: ‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

De Bruyne weg bij Man City?

Daarnaast lijkt er ook een zeer lucratieve aanbieding vanuit Saudi-Arabië op komst voor De Bruyne. Volgens de geruchtenmolen wil Cristiano Ronaldo absoluut dat Al-Nassr hem binnenhaalt en dus zou er een megabod voorbereid worden. Bij City bereiden ze zich dus al voor op een vertrek.

Volgens Fichajes hebben ze ook al een zeer opvallende vervanger bepaald. Als De Bruyne zou vertrekken, dan zou City immers Cole Palmer willen terughalen. De 22-jarige offensieve middenvelder is een jeugdproduct van City, maar kon de voorbije jaren nooit helemaal doorbreken.

Terugkeer Palmer als vervanger

City liet hem in de zomer van 2023 dan maar voor dik 40 miljoen euro vertrekken naar Chelsea. Dat leek op dat moment een gekke transfer, maar Palmer ontplofte in Londen wel helemaal. Hij was sindsdien goed voor maar liefst 31 goals en 20 assists in 54 wedstrijden.

Vorig seizoen moest hij enkel Erling Haaland laten voorgaan als topschutter van de Premier League en City zou dus op een terugkeer hopen. Daarvoor zal er wel véél geld op tafel moeten komen. Door zijn waanzinnige prestaties van het voorbije jaar zou Palmer intussen een slordige 150 miljoen euro moeten gaan kosten.

Had Man City Palmer moeten houden?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

27
27
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

71
71
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

49
49
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

128
128
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

86
86
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

78
78
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

101
101
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

253
253
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

293
293
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

139
139
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

310
310
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

96
96
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

192
192
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws