'Man City kiest opvolger De Bruyne: 150 miljoen euro'

door
'Man City kiest opvolger De Bruyne: 150 miljoen euro'

Het zou zomaar kunnen dat er bij Manchester City een revolutie op til staat. Er komt sowieso al een nieuwe technisch directeur en de kans lijkt ook alsmaar groter dat Pep Guardiola in de zomer zal vertrekken. Ook achter de toekomst van Kevin De Bruyne blijven vraagtekens staan.

De Rode Duivel is evenzeer einde contract volgende zomer. Hij zal dan bovendien al 34 jaar oud zijn en het voorbije anderhalf jaar kampte hij ook alsmaar vaker met blessures. Daardoor wordt er getwijfeld of een contractverlenging voor City nog een absolute priorite zal zijn.

LEES OOK: Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

De Bruyne weg bij Man City?

Daarnaast lijkt er ook een zeer lucratieve aanbieding vanuit Saudi-Arabië op komst voor De Bruyne. Volgens de geruchtenmolen wil Cristiano Ronaldo absoluut dat Al-Nassr hem binnenhaalt en dus zou er een megabod voorbereid worden. Bij City bereiden ze zich dus al voor op een vertrek.

Volgens Fichajes hebben ze ook al een zeer opvallende vervanger bepaald. Als De Bruyne zou vertrekken, dan zou City immers Cole Palmer willen terughalen. De 22-jarige offensieve middenvelder is een jeugdproduct van City, maar kon de voorbije jaren nooit helemaal doorbreken.

Terugkeer Palmer als vervanger

City liet hem in de zomer van 2023 dan maar voor dik 40 miljoen euro vertrekken naar Chelsea. Dat leek op dat moment een gekke transfer, maar Palmer ontplofte in Londen wel helemaal. Hij was sindsdien goed voor maar liefst 31 goals en 20 assists in 54 wedstrijden.

Vorig seizoen moest hij enkel Erling Haaland laten voorgaan als topschutter van de Premier League en City zou dus op een terugkeer hopen. Daarvoor zal er wel véél geld op tafel moeten komen. Door zijn waanzinnige prestaties van het voorbije jaar zou Palmer intussen een slordige 150 miljoen euro moeten gaan kosten.

Had Man City Palmer moeten houden?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

3
3
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

9
9
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

25
25
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

116
116
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

39
39
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

42
42
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

33
33
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

68
68
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

122
122
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

289
289
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

187
187
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

95
95
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

239
239
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

80
80
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

87
87
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

313
313
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

161
161
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

266
266
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

643
643
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

516
516
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

212
212
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

160
160

Meer sportnieuws