'Man City kiest opvolger De Bruyne: 150 miljoen euro'

door
'Man City kiest opvolger De Bruyne: 150 miljoen euro'

Het zou zomaar kunnen dat er bij Manchester City een revolutie op til staat. Er komt sowieso al een nieuwe technisch directeur en de kans lijkt ook alsmaar groter dat Pep Guardiola in de zomer zal vertrekken. Ook achter de toekomst van Kevin De Bruyne blijven vraagtekens staan.

De Rode Duivel is evenzeer einde contract volgende zomer. Hij zal dan bovendien al 34 jaar oud zijn en het voorbije anderhalf jaar kampte hij ook alsmaar vaker met blessures. Daardoor wordt er getwijfeld of een contractverlenging voor City nog een absolute priorite zal zijn.

LEES OOK: 'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

De Bruyne weg bij Man City?

Daarnaast lijkt er ook een zeer lucratieve aanbieding vanuit Saudi-Arabië op komst voor De Bruyne. Volgens de geruchtenmolen wil Cristiano Ronaldo absoluut dat Al-Nassr hem binnenhaalt en dus zou er een megabod voorbereid worden. Bij City bereiden ze zich dus al voor op een vertrek.

Volgens Fichajes hebben ze ook al een zeer opvallende vervanger bepaald. Als De Bruyne zou vertrekken, dan zou City immers Cole Palmer willen terughalen. De 22-jarige offensieve middenvelder is een jeugdproduct van City, maar kon de voorbije jaren nooit helemaal doorbreken.

Terugkeer Palmer als vervanger

City liet hem in de zomer van 2023 dan maar voor dik 40 miljoen euro vertrekken naar Chelsea. Dat leek op dat moment een gekke transfer, maar Palmer ontplofte in Londen wel helemaal. Hij was sindsdien goed voor maar liefst 31 goals en 20 assists in 54 wedstrijden.

Vorig seizoen moest hij enkel Erling Haaland laten voorgaan als topschutter van de Premier League en City zou dus op een terugkeer hopen. Daarvoor zal er wel véél geld op tafel moeten komen. Door zijn waanzinnige prestaties van het voorbije jaar zou Palmer intussen een slordige 150 miljoen euro moeten gaan kosten.

Had Man City Palmer moeten houden?

Meest recent

Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

37
37
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

27
27
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

41
41
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

68
68
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

33
33
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

365
365
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

35
35
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

46
46
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

57
57
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

316
316
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

50
50
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

87
87
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

239
239
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

151
151
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

291
291
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

317
317
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

241
241
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

173
173
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

105
105
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

146
146
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

128
128
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

184
184

Meer sportnieuws