Fredberg glundert: ‘Anderlecht hoopt weer op absolute stunt'

door
Fredberg glundert: ‘Anderlecht hoopt weer op absolute stunt'

RSC Anderlecht werd afgelopen zomermercato met enkele ‘grote namen’ in verband gebracht. Een naam die telkens terugkwam was die van Christian Eriksen. Uiteindelijk bleef de Deense middenvelder bij Manchester United, maar Anderlecht mag weer hopen op een absolute stunt. 

Tegenover Het Deense EkstraBladet heeft Eriksen gezegd dat hij Man Utd op het einde van het seizoen zal verlaten. Dan loopt het contract van de 32-jarige middenvelder ook af in Engeland. Een Deense speler die gratis is, dat zal zeker een belletje doen rinkelen bij Jesper Fredberg en Anderlecht.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Hernieuwde interesse

Anderlecht pakte afgelopen zomermercato uit met de komst van ex-speler Leander Dendoncker, maar die zal op het einde van het seizoen mogelijk weer terug naar Aston Villa keren. De Rode Duivel werd gehuurd van de Engelse club en Anderlecht heeft het budget waarschijnlijk niet om hem definitief over te nemen.

Dan moet Fredberg weer de transfermarkt op en een iet of wat goedkope optie kan dan Eriksen worden. De Deen verlaat Manchester United transfervrij en beschikt over een pak ervaring op het middenveld om jonge jongens zoals Theo Leoni en Mario Stroeykens bij te staan.

Concurrentie

Anderlecht zal niet de enige club zijn die Eriksen op de radar heeft staan. Eerder werd ex-club Ajax ook al genoemd, maar die gingen op hun beurt in zee met de transfervrije Davy Klaassen. De 31-jarige Nederlandse international stond eveneens bij Anderlecht én Royal Antwerp FC op het lijstje.

Moet Anderlecht nog steeds vol voor Eriksen gaan?

Meest recent

UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

1
1
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

99
99
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

124
124
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

38
38
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

90
90
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

286
286
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

437
437
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

233
233
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

229
229
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1151
1151
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

325
325
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

349
349
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

125
125
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

308
308
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

172
172
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

78
78
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

79
79
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

801
801
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

161
161
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

472
472
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

118
118
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

564
564
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

271
271
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

827
827
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

201
201

Meer sportnieuws