'Union hakt harde knoop door: trio mag nog beschikken'

145 stemmen
'Union hakt harde knoop door: trio mag nog beschikken'

Met de deadline in zicht haalde Union nog enkele versterkingen in huis, vooral dan in het aanvallend compartiment. Nu blijkt ook waarom, want in de late uurtjes van de mercato wordt in het Dudenpark blijkbaar nog heel wat uitgaand verkeer verwacht.

Dat blijkt onder andere uit de Europese spelerslijst die zopas werd bekendgemaakt. Daarin valt tenslotte geen spoor meer te bekennen van zowel Dennis Eckert Ayensa, Amani Lazare als Casper Terho. Een teken aan de wand dat zij stuk voor stuk op het punt staan om de Brusselaars in de komende dagen en weken nog te verlaten?

Pocognoli dumpt trio

In het geval van Ayensa lijkt dat alleszins zo goed als vast te staan. La Dernière Heure weet dat behalve Standard, dat wellicht voor Andi Zeqiri kiest, ook Beerschot en Westerlo aan zijn mouw trekken. De kans is dus groot dat er snel een oplossing uit de bus valt voor de overbodige spits, die anders nog weinig aan de bak zal komen.

Diep in de punt heeft Sébastien Pocognoli namelijk genoeg opties voorhanden, in die mate zelfs dat ook zomeraanwinst Promise David uit de boot valt. Door het gebrek aan zelf opgeleide spelers kon Union maar 18 veldspelers van de A-kern inschrijven voor de Europa League. Elton Kabangu krijgt enigszins verrassend de voorkeur.

Lazare richting exit

Misschien valt ook de afwezigheid van Terho, net als die van Guillaume François trouwens, zo te verklaren. Al haalde Union met Soufiane Boufal en Ousseynou Niang, die allebei wél deel uitmaken van de Europese spelerslijst, op de valreep wel nog twee serieuze concurrenten in huis om de blessure van Henok Teklab op te vangen.

Net zoals Loïc Lapoussin, die nog altijd in de B-kern vertoeft, staat Lazare tot slot wel degelijk op vertrekken. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri keert hij wellicht terug naar Charleroi, dat reeds een akkoord bereikte met Union over een uitleenbeurt. De bal ligt nu in het kamp van de voormalige sterkhouder op het middenveld zelf.

Had u meer verwacht van Lazare?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

70
70
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

53
53
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

92
92
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

56
56
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

110
110
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

47
47
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

75
75
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

98
98
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

91
91
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

145
145
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

94
94
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

118
118
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

323
323
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

152
152
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

147
147
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

162
162
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

258
258
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

227
227
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

607
607
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1380
1380
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

188
188
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

287
287

Meer sportnieuws