'Antwerp ruimt laatste horde voor komst Praet uit de weg'

door
'Antwerp ruimt laatste horde voor komst Praet uit de weg'

Antwerp staat op het punt om op de valreep nog een mooie transferslag te slaan. Het lijkt er immers alsmaar meer op dat Dennis Praet op weg is naar de Bosuil. Met zes maanden vertraging lijkt de 30-jarige middenvelder alsnog zijn handtekening te gaan zetten bij de Great Old.

Praet was immers ook vorige winter al in beeld bij Antwerp na het vertrek van Arthur Vermeeren. Toen bleek zijn komst echter niet haalbaar, want hij lag nog onder contract bij Leicester City en de Engelsen toonden zich toen nog te gulzig. Nu liggen de kaarten echter anders.

LEES OOK: Antwerp-Club Brugge: Wils & Hayen hakken knopen door

Antwerp op een zucht van Praet

Het contract van Praet in Leicester liep eind juni af en een nieuwe uitdaging liet opvallend lang op zich wachten. Hij had aanvankelijk zijn zinnen gezet op een terugkeer naar de Serie A, waar hij al voor Sampdoria en Torino uitkwam. Hij zette daarom onder meer Anderlecht in de wachtkamer, maar een Italiaans aanbod bleef ondanks zijn status als vrije speler uit.

Daardoor kwam er de voorbije dagen toch weer een opening voor Antwerp, dat weer op zoek ging naar versterking voor zijn middenveld na het vertrek van Mandela Keita naar Parma. Al snel vielen de namen van Praet en de Nederlander Davy Klaassen, maar het was duidelijk dat de oud-Gouden Schoen de prioriteit was.

Medische testen al aan de gang

De voorbije dagen kwam zijn komst alsmaar dichter en nu zou Antwerp ook het laatste mogelijke struikelblok voor de overgang uit de weg ruimen. Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad melden immers dat Praet op dit moment zijn medische testen aan het afleggen is.

Als die geen problemen opleveren, kan Praet daadwerkelijk zijn handtekening gaan zetten onder een contract. Naar verluidt zou er een overeenkomst voor twee seizoenen klaarliggen op de Bosuil.

Is Praet een meerwaarde voor Antwerp?

Meest recent

Euvrard slaat mea culpa na keiharde pandoering

Er komt dit seizoen maar geen regelmaat in de prestaties van Standard. De Rouches konden zaterdag de ...

81
81
Extra wapen voor AA Gent: "Zo'n gevoel nog nooit gehad"

Er viel zaterdagavond heel wat te vieren voor AA Gent. De Buffalo's hadden grote feestelijkheden ...

77
77
Slotmachine blijft sputteren: Liverpool wéér onderuit

Liverpool lijkt zijn aura van vorig seizoen helemaal kwijt te zijn. Het leed zaterdagavond al zijn ...

41
41
Hoop bij OHL: "Misschien het punt van de ommekeer"

Het zijn voor OH Leuven woelige weken geweest, met tegenvallende resultaten en het totaal ...

19
19
AA Gent luistert jubileumavond op met klinkende zege

AA Gent vierde zaterdagavond uitgebreid zijn 125-jarige jubileum en dat heeft het uiteindelijk in ...

49
49
Meunier greep deze zomer naast droomtransfer

Op zijn 34ste kan Thomas Meunier al terugblikken op een mooie carrière. Vanuit de lagere ...

47
47
Beveren wint weer, Club Luik sluipt top drie binnen

Er stonden zaterdagavond nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Leider ...

50
50
'Dramatische diagnose voor De Bruyne'

Na de pandoering van eerder deze week in de Champions League op PSV heeft Napoli zich zaterdag ...

295
295
Nieuwe coach OHL bekend? Opmerkelijke naam op tribune gespot

OH Leuven pakte zaterdag een mentale opsteker, want het sleepte in de Dijlederby op KV Mechelen in ...

98
98
Pocognoli pakt eindelijk eerste zege bij Monaco

In zijn derde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli eindelijk zijn ...

69
69
Man Utd bibbert nog, maar klopt uiteindelijk Brighton

Sinds Senne Lammens onder de lat staat, gaat het Manchester United voor de wind. Na de zes op zes ...

103
103
Mechelen laat zege nog liggen, maar wordt wel derde

KV Mechelen zal met een dubbel gevoel achterblijven na de wedstrijd tegen OH Leuven. Het liet de ...

56
56
Code rood bij Red Flames: Gunnarsdottir messcherp na verlies

De Red Flames verloren na een povere prestatie met 4-2 van Ierland. Dinsdag zullen de Belgische ...

44
44
De Zerbi komt met vreemde uitleg over situatie Vermeeren

Arthur Vermeeren werd in de zomer van RB Leipzig naar Olympique Marseille getransfereerd. De ...

108
108
Beste jeugdacademies volgens CIES: dit is de beste Belgische club

Het onderzoeksbureau CIES heeft weer een analyse gemaakt over de jeugdopleidingen van de ...

362
362
Geluk en drama in Napels: De Bruyne scoort, maar valt uit

In de Serie A stond om 18u de topper tussen Napoli en Inter op het programma. Kevin De Bruyne opende ...

124
124
Leko doet stevig boekje open over relatie met Wilmots

Standard kende woelige jaren onder het bewind van 777 Partners, wat niet meer dan notoire oplichters ...

171
171
Scorende Talbi vloert Chelsea, Newcastle juicht alsnog

In de Premier League vonden er om 16u amper twee matchen plaats. Chelsea en Newcastle United hoopten ...

39
39
Westerlo bijt tanden stuk op Dender, Club NXT juicht

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League hebben ze zopas twee matchen afgewerkt. KVC ...

158
158
Kompany en Bayern stomen door, monsterscore Leipzig

In de Bundesliga stonden er namiddag heel wat duels op het programma. Onder meer Bayern München ...

91
91
Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

55
55
Leko gek van sterkhouder Standard: "Graag bij AA Gent"

Ivan Leko was twee jaar trainer van Standard en deed het daar degelijk. Zelf blikt hij tevreden ...

288
288
Belgische tweedeklasser maakt indruk: "Acht miljoen euro!"

Heel veel Belgische clubs hebben buitenlandse investeerders. In de Challenger Pro League circuleert ...

202
202
Hasi verrast met bericht over Kompany

Bij RSC Anderlecht balen velen nog steeds dat Vincent Kompany zijn werk er niet kon afmaken. Wouter ...

312
312
Leko verrast met deze conclusie over Standard-periode

Ivan Leko werkte twee jaar bij Standard en naar eigen zeggen deed hij dat met plezier. Toch kwam er ...

85
85

Meer sportnieuws