'Club Brugge vreest vertrek Onyedika: opvolger staat klaar'

793 stemmen
'Club Brugge vreest vertrek Onyedika: opvolger staat klaar'

Bij Club Brugge lijkt het transferhuiswerk grotendeel al klaar te zijn. Op inkomend vlak heeft de landskampioen al zijn beoogde versterkingen al binnengehaald, waardoor er enkel nog een oplossing gevonden moet worden voor een handvol overbodige spelers. Tenzij er voor de transferdeadline nog een grote verrassing komt.

In de grote competities sluit de mercato vrijdagavond zijn deuren en het valt nooit uit te sluiten dat er tot dan alsnog een niet te weigeren bod binnenkomt. Spelers als Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika hebben zich immers in de kijker gespeeld.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Club Brugge vreest alsnog vertrek Onyedika

Club anticipeerde in principe wel op een vertrek van die twee spelers met de komst van respectievelijk Christos Tzolis en Ardon Jashari. Maar die laatste kende een moeizame start en in het moeilijke seizoensbegin bleek het belang van Onyedika zo groot dat Blauw-Zwart de Nigeriaan alsnog aan boord wou houden in plaats van hem te gelde te maken.

Mocht het toch nog tot een transfer komen, zou Club daarom alsnog een extra middenvelder gaan halen. Daarvoor zouden ze ook hun doelwit al bepaald hebben. Volgens Foot Mercato staat Oussama Targhelline in dat geval met stip bovenaan het Brugse verlanglijstje.

Marokkaanse Olympiër in beeld als vervanger

De 22-jarige Marokkaan brak in de tweede helft van vorig seizoen helemaal door bij Le Havre, nadat een achillespeesblessure hem eerst maanden aan de kant had gehouden. Het leverde hem in juni zijn eerste selectie voor de nationale ploeg op en enkele weken geleden pakte hij met Marokko nog brons op de Olympische Spelen.

Een heel erg dure vogel lijkt Taghalline niet te moeten worden. Transfermarkt schat zijn waarde op 2,5 miljoen euro en bovendien zit de speler in zijn laatste contractjaar, al beschikt Le Havre wel over een optie op een extra jaar. Club zou al contact gelegd hebben met de entourage van de speler, al zal het dus wel pas doordrukken als Onyedika daadwerkelijk zou vertrekken.

Moet Club Brugge er alles aan doen om Onyedika te houden?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

71
71
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

53
53
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

92
92
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

56
56
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

110
110
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

47
47
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

75
75
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

98
98
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

91
91
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

145
145
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

94
94
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

118
118
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

323
323
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

152
152
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

147
147
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

162
162
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

258
258
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

227
227
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

607
607
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1380
1380
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

188
188
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

287
287

Meer sportnieuws