TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht blijft voor stunt gaan, Spileers weg bij Club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht blijft voor stunt gaan, Spileers weg bij Club?'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht mogen er in de komende weken nog de nodige versterkingen verwacht worden. Zo is een creatieve middenvelder nog steeds welkom en daarvoor blijven ze in het Lotto Park dromen van Christian Eriksen. Desondanks lijkt de kans wel klein dat ze de ervaren Deen effectief bij Manchester United zullen kunnen wegplukken.

De naam van Gustavo Puerta lijkt dan weer geschrapt te mogen worden. De jonge Colombiaan van Bayer Leverkusen zou immers een persoonlijk akkoord hebben met Hull City. De Engelsen moeten nu enkel met Leverkusen nog een akkoord vinden over een uitleenbeurt of definitieve transfer.

En ook Niklas Dorsch lijkt dan toch niet te zullen komen. Anderlecht knapte af op de vraagprijs van FC Augsburg en dus is de deal helemaal van tafel. Het resterende budget voor de zomer zou immers 12 miljoen euro bedragen en daar moet ook nog een flankaanvaller mee gehaald worden, dus Anderlecht moet op zijn centen letten.

Intussen wordt een andere speler nog bij Paars-Wit genoemd. Anderlecht wordt naar voor geschoven als belangrijkste kandidaat om Oliver Sonne weg te halen bij Silkeborg. De Peruviaan zou ook interesse genieten van Club Brugge, AA Gent en verschillende teams uit Nederland en Duitsland. De kans lijkt echter klein dat Sonne in België zal belanden, want de genoemde teams zijn al meer dan goed voorzien op de rechtsachter.

Verder zoekt Anderlecht ook nog steeds een extra Belgische assistent voor Brian Riemer. Daarvoor dacht het aan een oude bekende, want het zou geprobeerd hebben om Frank Boeckx terug te halen. De ex-doelman bedankte echter voor het aanbod omdat hij tevreden is met zijn werk als televisie-analist en spelersbegeleider bij een makelaarskantoor.

Club Brugge zal in de komende weken dan weer wellicht nog spelers laten vertrekken. Zo zouden twee overbodige jonge talenten mogen beschikken. William Simba en Daniel Perez mogen vertrekken bij Club NXT en er zou ook de nodige interesse zijn in de twee spelers.

Daarnaast lijkt het ook niet uitgesloten dat Jorne Spileers Club nog zal verlaten. De 19-jarige is momenteel slechts vierde keuze centraal achterin, maar blijft de nodige interesse genieten. Hij staat bijvoorbeeld op het lijstje van Torino, dat echter nog enkele andere spelers uit de JPL volgt. Ook Zeno Van Den Bosch (Antwerp) en Stelios Andreou (Charleroi) genieten interesse van de Italianen.

Bij KRC Genk mogen we ook nog de nodige vertrekkers verwachten. Thorsten Fink wil Tolu Arokodare aan boord houden ondanks Turkse interesse, waardoor Andi Zeqiri mag beschikken. Matias Galarza zou dan weer alsnog naar Argentinië kunnen terugkeren bij CA Talleres.

Aan inkomende zijde mag er ook nog activiteit verwacht worden. Zo zou Genk nog op zoek gaan naar een extra linkerwingback, want er is momenteel geen waardig alternatief voor Kayembe. Daarnaast komt er ook nog een rechtsachter als Zakaria El Ouahdi zou vertrekken. Maar daar zou het bij blijven voor Genk, dat zijn jonge talenten een kans wil geven.

Antwerp zoekt nog een nieuwe spits en zou daarvoor in Kroatië uitgekomen zijn. Het zou 3,5 miljoen euro bieden voor Franjo Ivanovic, een 20-jarige van HNK Rijeka. Dat zou echter minstens 7 miljoen euro willen en bovendien Ivanovic pas willen laten vertrekken na de play-offs van de Conference League. Desondanks zouden de onderhandelingen blijven lopen.

KV Mechelen pakt mogelijk nog uit met een verrassende transfer. Ze zouden namelijk Gustaf Lagerbielke willen weghalen bij Celtic. De Zweedse verdediger leek nochtans op het punt te staan om op huurbasis naar Heerenveen te trekken, maar Malinwa probeert die deal dus nog te kapen.

Geloof je dat Eriksen haalbaar is voor Anderlecht?

Meest recent

Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

42
42
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

29
29
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

56
56
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

120
120
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

39
39
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

688
688
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

47
47
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

21
21
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

74
74
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

437
437
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

110
110
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

41
41
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

390
390
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

139
139
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

177
177
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

316
316
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

94
94
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

126
126
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

171
171
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

206
206
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1246
1246
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

151
151

Meer sportnieuws