'De Mil met handen in haar: Charleroi verliest verdediger'

door
'De Mil met handen in haar: Charleroi verliest verdediger'

Rik De Mil wist vorig seizoen Charleroi in de play-offs nog naar het behoud te loodsen en moet dit seizoen ervoor zorgen dat de Carolo's op zijn minst weer in de middenmoot kunnen afsluiten. Met een drie op zes nam hij een degelijke start, ondanks dat de kern op een aantal posities nog niet in evenwicht is.

Achterin is de spoeling bijvoorbeeld zeer dun bij Charleroi. Dat liet in de zomer heel wat verdedigers vertrekken en daardoor kon De Mil in de eerste competitiewedstrijden enkel rekenen op Stelios Andreou en aanwinst Cheick Keita als centrale verdedigers. Met Aihim Ousou kwam er intussen wel een extra optie bij, maar een andere pion dreigt te vertrekken.

LEES OOK: Charleroi hoort kassa rinkelen met supertalent: “Naar Barça”

Boukamir gegeerd na Olympische Spelen

Mehdi Boukamir was de voorbije weken met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen. Hij stond er in alle vijf de wedstrijden van zijn land in de basis en kampt donderdag nog tegen Egypte om een bronzen medaille. Het Nieuwsblad weet dat de 20-jarige zich daarbij in de kijker gespeeld heeft.

Verschillende buitenlandse clubs zouden interesse tonen in Boukamir, die in Charleroi in zijn laatste contractjaar zit. De club beschikt wel over een optie om nog twee jaar bij die overeenkomst te lappen. Maar mogelijk kiest de club ervoor om nu al te cashen.

Nog geen doorbraak bij Charleroi

Boukamir kon immers nog niet echt doorbreken om Mambourg. Hij speelde in de voorbije twee seizoenen 23 wedstrijden in het eerste elftal, maar lijkt nog geen uitzicht te hebben op een basisplaats. 

Als Boukamir zou vertrekken, zal Charleroi wel nog een extra centrale verdediger nodig hebben. De club zal dus opnieuw de transfermarkt op moeten trekken.

🔥 Wat iedereen nu leest

Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'

Charleroi kan hem beter...

Meest recent

'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

212
212
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

16
16
Hayen geeft reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

1
1
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

57
57
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

643
643
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

96
96
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

231
231
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

612
612
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

109
109
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

295
295
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

441
441
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

248
248
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

260
260
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

210
210
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

589
589
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

148
148
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

56
56
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

294
294
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

769
769
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

101
101
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

239
239
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

220
220
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

295
295
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

379
379

Meer sportnieuws