'AA Gent verschaft update over exit Hong & Fernandez-Pardo'

door
'AA Gent verschaft update over exit Hong & Fernandez-Pardo'

In de voorronde van de Conference League neemt AA Gent het straks op tegen Vikingur. Na de vlotte 4-1 zege in de heenmatch lijkt de trip naar de Faeröer louter een formaliteit voor de Buffalo's, die net als vorige week wel nog altijd geteisterd worden door transferperikelen.

Tot grote spijt van Wouter Vrancken en co vertrok Julien de Sart, die zijn afscheid van de Planet Group Arena nog opfleurde met een doelpunt, inmiddels wel degelijk naar Qatar. In het zog van Tarik Tissoudali dreigen straks evenwel nog meer sterkhouders hun koffers te pakken.

LEES OOK: Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Hong & Fernandez-Pardo gegeerd

Denk maar aan Jordan Torunarigha, die net zoals Andrew Hjulsager om die reden ontbreekt in de wedstrijdkern. Matisse Samoise en Hyun-seok Hong, rond wie er eveneens nog wat lijkt te bewegen, tekenen daarentegen wél present. Net zoals Matias Fernandez-Pardo overigens.

Nochtans gonst het van de geruchten omtrent de 19-jarige aanvaller, met zeven goals en twee assists een van de revelaties in de voorbije Europe Play-Offs. Vooral in Italië blijkt Fernandez-Pardo uiterst gegeerd, want zowel AC Milan, AS Roma als Lazio willen hem graag inlijven.

Vidarsson hinkt op twee gedachten

In gesprek met Het Nieuwsblad laat Arnar Vidarsson zijn licht schijnen op de kwestie. "Hij staat niet in de etalage. We willen graag dat hij blijft", aldus de sportief manager, die nog volgens de krant weliswaar niet dwars zal liggen indien er een lucratief voorstel op tafel wordt gelegd.

Naar verluidt vraagt AA Gent een slordige 15 miljoen voor Fernandez-Pardo, die tegen Vikingur alvast aan de aftrap wordt verwacht. Vidarsson benadrukt trouwens dat ook Hong bij voorkeur nergens naartoe gaat. "Hij is super belangrijk voor ons. Hem zouden we liefst houden".

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

73
73
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

92
92
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

81
81
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

272
272
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

68
68
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

685
685
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

210
210
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

171
171
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

154
154
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

256
256
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

110
110
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

110
110
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

70
70
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

370
370
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

76
76
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

46
46
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

265
265
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

98
98
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

79
79
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

210
210
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

225
225
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

330
330
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

81
81

Meer sportnieuws